Agora Bytom: już od piątku znane i lubiane atrakcje znowu otwarte

To będzie bardzo otwarty weekend! Wracają Cinema City, fitness klub Calypso, ścianka wspinaczkowa, bowling, kręgle i bar w Pin-Up! Otwierają się też wszystkie kawiarnie i restauracje w Agorze Bytom.

Już w piątek, od samego rana, znowu otwarte będą już prawie wszystkie atrakcje dobrze kojarzone z Agorą Bytom.

– Bardzo się cieszymy, że Agora Bytom wreszcie będzie działała w pełni, a nasi goście ponownie skorzystają z atrakcji i miejsc, które świetnie znają i lubią. Gorąco zapraszamy na weekend pełen zabawy, rozrywki i spotkań. Wszyscy bardzo już za tym tęskniliśmy. Oczywiście, przestrzegajmy przepisów i zaleceń związanych z bezpieczeństwem – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

15 kawiarni i restauracji

Jeśli spotkanie ze znajomymi, to tylko na dobrej kawie? A może rodzinne wyjście do restauracji w sobotnie popołudnie? To znowu będzie możliwe. W Agorze Bytom znajdziemy bogaty wybór gastronomicznych propozycji: Bistro Do Syta, Ciao Pizza, Gurin Sushi, Niezły Kocioł, Grycan, Kawiarnia Pod Różą, Pierogarnia, Tchibo czy Sopelek Lody Naturalne czekają na gości już od rana w piątek.

Kino otwarte!

Kto uważa, że atmosfera kinowej sali jest wyjątkowa i pozwala naprawdę zagłębić się w film? W piątek znowu będzie można poczuć wrażenia towarzyszące wyjściu do kina! W Cinema City wszystko jest już gotowe na ponowne otwarcie (choć na razie dostępne będzie co drugie miejsce). W piątkowym programie m.in. trzy filmy animowane – „Co w duszy gra”, „Krudowie 2: nowa era” oraz „Tom i Jerry”, polska komedia romantyczna „Druga połowa”, thriller „Małe rzeczy”, dramat „Nomadland” i film akcji „Mortal Kombat”. Co ważne: w Cinema City oprócz sal kinowych dostępne już będą bar z popcornem i nachosami, a także napoje - obowiązkowe elementy wizyty w kinie (choć na razie bez możliwości ich spożywania na sali).

Zabawa czeka: bowling, bilard i dobra muzyka

Prawdziwa zabawa tylko offline, w fajnym klubie? Od piątku goście znowu będą się bawić w Pin-Up! Czeka tam na nich już osiem profesjonalnych torów bowlingowych i bilard oraz bar. To zabawa dla całych rodzin, jak i paczki znajomych. Od poniedziałku do piątku Pin-Up! zaprasza od godz. 13.00 do 21.00, w soboty od godz. 12.00 do 22.00.

Fitness wraca

Powraca również Calypso Fitness Club. Wreszcie będzie można skorzystać z bogatego repertuaru sprzętu do ćwiczeń i spotkać się tam ze znajomymi, podzielającymi pasję do dbania o swą siłę, kondycję, wytrzymałość i dobre samopoczucie. Na terenie klubu, podczas ćwiczeń, nie trzeba nosić maseczki (jest potrzebna tylko przy wejściu i korzystania z szatni). Dostępne będą prysznice. Powierzchnia klubu jest na tyle duża, że równocześnie może tam ćwiczyć kilkadziesiąt osób (zgodnie z obowiązującymi obecnie zasadami i ograniczeniami). Do fitness klubu i siłowni w Agorze Bytom można przyjść w piątek już od godz. 6.00 rano, a w sobotę i niedzielę od godz. 8.00. Calypso jest czynne do późnych godzin wieczornych.

Od soboty pod górę

Dla osób spragnionych ciekawych wyzwań jest w Agorze Bytom jeszcze jedna atrakcja. Od soboty dostępna będzie ścianka wspinaczkowa City Climb. Powspinamy się tam na kolorowych, tematycznych ścieżkach. Z grawitacją mogą tam powalczyć zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. To wyzwanie sportowe, a równocześnie czysta i w pełni bezpieczna zabawa.

W Agorze Bytom, która działa od 2010 roku i jest największą galerią w mieście, otwarte są już oczywiście wszystkie sklepy. Na zakupach, oraz korzystając z pozostałych atrakcji i rozrywek w galerii, trzeba pamiętać o zachowaniu dystansu społecznego. Zgodnie z aktualnymi wytycznymi, obowiązują też podstawowe zasady bezpieczeństwa: dystans, maseczki i dezynfekcja rąk. W kawiarniach i restauracjach dostępny będzie co drugi stolik.

Więcej na:
www.agorabytom.pl
facebook.com/AgoraBytom
instagram.com/agora.bytom

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon