Poznaj Kery Burger & Po Drodze: pijalnię kawy i burgerownię w jednym

Dla miłośników dobrej kawy i burgerów mamy bardzo dobrą wiadomość – taki lokal w Bytomiu naprawdę istnieje. Kery Burger & Po Drodze wyszło naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów i dokonało niemożliwego! To właśnie w tym lokalu zamówicie wyborną kawę i zjecie bardzo przyzwoitego burgera. Czy jesteście gotowi, aby ich lepiej poznać?

Jak to wszystko się zaczęło?

Pomysł pijalni kawy zrodził się z potrzeby. Niestety jeszcze kilka lat temu w naszym mieście zwyczajnie takiego miejsca brakowało. Na całe szczęście właściciele „Po Drodze” wzięli sprawy w swoje ręce i stworzyli lokal, w którym każdy miłośnik kawy znajdzie coś dla siebie. Jedno jest pewne - ich decyzja popłaciła. Obecnie w Bytomiu funkcjonują ich dwa lokale – Niebieskie Migdały oraz Kery Burger & Po Drodze. Ten ostatni funkcjonuje również w Siemianowicach Śląskich. Jednak to jeszcze nie koniec ich podbojów rynku gastronomicznego. Ich kawa jest tak dobra, że znajdziecie ją także w kilku punktach partnerskich na terenie całego kraju. Właściciele lokalu to prawdziwi wizjonerzy. Szybko doszli do wniosku, że sama pijalnia kawy przy ulicy Żołnierza Polskiego 19 w Bytomiu nie wyczerpuje potencjału lokalu. Tak zrodził się projekt połączenia burgerowni i pijalni kawy. Pandemia nie powstrzymała ich planów, a wręcz jeszcze dodała im skrzydeł.

Raj dla miłośników kawy

No właśnie - kawa. Kery Burger & Po Drodze ma się czym pochwalić! W ich lokalu możecie spróbować ponad 160 odmian kawy - w wersji klasycznej, mrożonej czy frappe. Możliwości wyboru nie ma końca. Dotyczy to również rozmiaru - oferują 300ml, 400ml i aż 500ml kawy! Ich kawy sprzedają się jak ciepłe bułeczki, zwłaszcza Caramel Macchiato, szczególnie te o pojemności 500 ml. Ich bazową mieszanką jest połączenie Arabici i Robusty. Co jeszcze ich wyróżnia? Limitowana kawa „Bytomianka”, która zwykle pojawia się z okazji ważnych imprez związanych z miastem, jak i lokalem.

Nie tylko dla mięsożerców

W ofercie Kery Burger & Po Drodze znajdziecie klasyczne propozycje burgerów oraz wersje sezonowe, które z pewnością wpisują się w gusta mięsożerców. Z resztą ich pełną ofertę możecie znaleźć TUTAJ. Mamy też bardzo dobrą wiadomość dla wegetarian. Każdy kotlet wołowy możecie zamienić na kotlet NIEwołowy, który do złudzenia przypomina wołowinę lub ser halloumi. Musicie być świadomi, że zarówno bułki, sosy i wszelkie dodatki są tworzone w lokalu Kery Burger & Po Drodze w Siemianowicach Śląskich, a potem rozwożone po punktach.

Jak zamawiać?

Kery Burger & Po Drodze skupia się głównie na daniach „na wynos”. Możecie zamówić u nich kawę czy burgera bezpośrednio poprzez stronę – TUTAJ , bądź aplikację, którą znajdziecie TUTAJ. Jednego możecie być pewni – ich kawa i burgery w dowozie naprawdę są smaczne. To nie tak, że zachwalamy. Właścicieli lokalu poświęcili sporo czasu, aby stworzyć produkt, który w 100% sprawdzi się w dowozie. Obecnie testują czas oczekiwania zamówień, który chcą skrócić do 20-30 minut. Jeżeli wolicie sami odwiedzić lokal, to możecie zjeść smakowitego burgera czy napić się dobrej kawy w ich ogródku, który typowego ogródka gastronomicznego nie przypomina, ale leżaki i skrzynki tworzą typowy, streetfoodowy klimat. Kery Burger & Po Drodze – miejsce w którym dobrze zjesz i wypijesz pyszną kawę! Zamawiaj w Kery Burger & Po Drodze:
Żołnierza Polskiego 19
41-902 Bytom
Tel.: 600 030 031
Facebook: https://www.facebook.com/podrodze.bytom/
Instagram: https://www.instagram.com/podrodze.bytom/

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon