Lodowe Maszkety w Bytomiu. Tu lody produkują od podstaw. Są pyszne!

Lodowe Maszkety to firma rodzinna, która z wielką pasją tworzy lody. Działa na rynku od kilku lat.

- Sami wszystko robimy, wymyślamy smaki lodów, dobieramy odpowiednie naturalne składniki, bilansujemy receptury i kręcimy. To nasza pasja – mówi właściciel firmy.

Wszystko odbywa się w sposób rzemieślniczy.

– Mleko i śmietanę pasteryzujemy. Następnie dodajemy to, co nadaje smak, np. do lodów bakaliowych orzechy, rodzynki, skórkę z pomarańczy i zmrażamy we frezerze – tłumaczy właściciel.

Do produkcji lodów nie używają półproduktów przemysłowych. Dzięki temu, że wszystko robią sami, jest pewność, że lody są zawsze świeże i najwyższej jakości.
Lista oferowanych smaków jest długa. Poza klasykami, jak śmietanka i czekolada, między innymi można się rozkoszować takimi jak:

  • słony karmel,
  • rafaello,
  • ferrero rocher,
  • palone masło z karmelem,
  • kinder bueno,
  • wegańskie sorbety: czerwona pomarańcza sycylijska, mango alphonso (także z marakują), liczi z hibiskusem.

W Lodowych Maszketach poza pysznymi lodami rzemieślniczymi, można zjeść również gofry bąbelkowe w rożnych odsłonach. Podają tu gofry z cukrem pudrem, naturalną bitą śmietaną i oczywiście – z lodami. Do tego szeroki wybór dodatków – posypek, polew. Takie połączenie gwarantuje doskonałą ucztę dla każdego. W ofercie można znaleźć również rurki z bitą śmietaną i coś orzeźwiającego – chyba nie tylko dla dzieci – granitę. Lodowe Maszkety oferują także sprzedaż lodów do restauracji, kawiarni i innych punktów gastronomicznych. Nie masz sprzętu? Nic straconego. Dostarczą swój konserwator i można ruszać ze sprzedażą wyśmienitych lodów.

Lodowe Maszkety zapraszają:
Bytom Miechowice ul. Bławatkowa 2,
Bytom Stroszek skrzyżowanie ulic Wojciechowskiego i Strzelców Bytomskich (przy przystanku tramwajowym)
Facebook: https://www.facebook.com/lodowe.maszkety.bytom

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon