Park Śląski: wszystkie atrakcje na jednym bilecie

Atrakcje w Parku Śląskim teraz na jednym bilecie! Do inicjatywy przyłączyły się: Śląski Ogród Zoologiczny, Stadion Śląski, Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny”, Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko i oczywiście kolej linowa Elka.

Byt park slaski bilet

Parkowy Bilet Wspólny to oferta wszystkich jednostek znajdujących się na terenie parku. Ze wszystkich atrakcji można skorzystać mając jeden bilet, który dzięki współpracy jest rabatowany i atrakcyjny cenowo.

- Po krótkiej przerwie wraca bilet wspólny, to bardzo dobra informacja, dużo osób się przyzwyczaiło do tej oferty i zdecydowanie czekali na jej uruchomienie. Wspólny bilet to wspólne działania jednostek mieszczących się na terenie Parku Śląskiego, a to dopiero początek. Szykujemy bogatą ofertę na sezon letni - mówiła Agnieszka Bożek, Prezes Parku Śląskiego

W ofercie są dwa wspólne bilety - indywidualny w cenie 130 zł oraz bilet rodzinny (2+2) w cenie 320 zł. Są one do kupienia na stronie internetowej https://sklep.parkslaski.pl/, w Punkcie Parkowej Informacji przy Kanale regatowym oraz w obu kasach na stacjach kolei linowej Elka. Bilet jest ważny do 30 września 2021 i upoważnia do jednorazowego wejścia do każdego z obiektów. Bilet Rodzinny także upoważnia cztery osoby (2+2) do jednorazowego wstępu do każdego z obiektów, przy czym cała rodzina musi to zrobić łącznie.

fot. Park Śląski/fb

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Byt elka gondole

Nowe oblicze Elki w Park Śląsku. Cennik i...

Miasto z Piernika w Kolejkowie, Gliwice

Gdzie się wyrwać z rodziną w święta. Atrakcje czynne 26.12

Byt fest fest

FEST Festival tylko dla wybranych? Bilet to za...

Bytom bana

QUIZ. Czy Ty umiesz mówić po bytomsku? Sprawdź!

Xtreme Fitness Gyms już wkrótce obchodzi 10. urodziny!

Xtreme Fitness Gyms już wkrótce obchodzi 10. urodziny!

Fumzeum 1

Funzeum – miejsce wypełnione światłem i kolorem

Alpakarnia Poczesna Zdjęcie Główne

Alpakarnia Poczesna – świat zwierząt, który warto odwiedzić