Żłobek „Leśny Domek” otwiera się w Bytomiu

W życiu każdego rodzica przychodzi taki moment, w którym musi rozstać się ze swoją pociechą i wrócić do pracy. Niestety, nie każdy z Was ma z kim zostawić dziecko. Idealnym rozwiązaniem może okazać się żłobek, który oczywiście oprócz podstawowej opieki, gwarantuje szereg zajęć ogólnorozwojowych. W naszym mieście funkcjonuje już kilka takich miejsc, ale na uwagę zasługuję nowopowstająca placówka „Leśny Domek”. Czy jesteście gotowi, aby lepiej ich poznać?

Co musisz wiedzieć o Leśnym Domku?

Leśny Domek to prywatna placówka założona przez dwie młode mamy, które uwielbiają pracować z małymi dziećmi. Właśnie ta pasja i nowatorskie podejście do najmłodszych zaowocowała! W jaki sposób? Od prawie dwóch lat, Leśny Domek funkcjonuje w Tarnowskich Górach jako Klub Malucha i cieszy się sporą popularnością. Otwarcie drugiej filii, było tylko kwestią czasu. Dla rodziców z Bytomia to z pewnością dobra wiadomość, ponieważ nasze miasto zyska nowoczesną placówkę, idącą z duchem czasu. Co znajduje się w ich ofercie? Naprawdę wiele! Oprócz nauki czynności samoobsługowych, rozwijania samodzielności, Leśny Domek oferuje szereg zajęć ogólnorozwojowych takich jak: Sensoplastyka ®, zajęcia muzyczne, plastyczne, ruchowe i wiele więcej. Prowadzone przez doświadczony zespół: pedagogów, psychologa, neurologopedę, którzy mają na uwadze potrzeby jak i indywidualne zainteresowania maluchów. Dla Leśnego Domku najważniejsze są dzieci. Właśnie dlatego, cały personel dokłada wszelkich starań, aby najmłodsi poczuli się w żłobku jak w domu, tworząc rodzinną, przyjazną atmosferę.

Rekrutacja trwa!

Żłobek Leśny Domek odlicza już dni do rozpoczęcia zajęć, kierowanych do dzieci od 1 do 3 roku życia. Tym samym przy Placu Wojska Polskiego 9 w Bytomiu, czyli w nowej siedzibie żłobka praca wre! Oczywiście, nie oznacza to, że na rekrutację musicie jeszcze czekać, bo już trwa. Zapisy są prowadzone pod numerem: 505 820 249. Macie obawy? Pora je rozwiać. Śledząc ich media społecznościowe, o TU możecie sprawdzić, jak wygląda „codzienność” w placówce. Szczerze? Naszym zdaniem wygląda na prawdziwą frajdę. Na koniec, prywatna placówka nie musi oznaczać wysokich opłat. Leśny Domek korzysta z różnych dotacji m.in. udzielanych przez Gminę Miasta Bytom – tak, aby opłaty za czesne była dla Was jak najbardziej korzystne. Żłobek Leśny Domek – miejsce, w którym Twoje dziecko poczuje się jak w domu!
Leśny Domek
Plac Wojska Polskiego 9
41-902 Bytom
E-mail: kontakt.lesnydomek@gmail.com
Telefon: 505 820 249
Facebook: https://www.facebook.com/lesnydomek.klubmalucha

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon