Najlepszy kebab w Bytomiu? Tylko w Greg Kebab

Czy w Bytomiu znajdziemy miłośników kebabów? Oczywiście, że tak! Ta turecka potrawa od wielu lat cieszy się ogromną popularnością, i to nie tylko w naszym mieście.

Nic więc dziwnego, że wiele lokali gastronomicznych w ofercie postawiło właśnie na to danie. Na kebabowej mapie Bytomia z pewnością wyróżnia się jeden lokal, którego kebaby są rozpustą smaków. Czy jesteście gotowi, aby poznać Greg Kebab?

A tak to się zaczęło…

Pewnie większość z Was nie raz, nie dwa odwiedziła bytomski Greg Kebab przy ulicy Strzelców Bytomskich 200. Nic w tym dziwnego, ich potrawy to prawdziwa uczta dla podniebienia! Lokal działa już od 3 lat i jedno jest pewne, przez ten czas nie próżnowali. Ich bogata oferta kebabów:

  • w bułce,
  • tortilli,
  • kapsalonie,
  • czy na talerzu

sprosta nawet najbardziej wymagającym podniebieniom. To Wy decydujecie o rozmiarze i sosach, a wybór jest spory. Oprócz kebabów w lokalu możecie zjeść burgera, kebabowe lub nuggetsowe boxy. Z pewnością warto spróbować ich nowości, czyli kebabowego tortu. Musimy dodać, że sprzedaje się jak ciepłe bułeczki, ale należy go zamówić z 3-dniowym wyprzedzeniem. Wszystkie dania możecie zjeść na miejscu, bądź zamówić do Waszych domów. Dla zespołu Greg Kebab to Klient jest najważniejszy. Właśnie dlatego dokładają wszelkich starań, aby stworzyć idealne menu. Oprócz tego, organizują również różne promocje czy konkursy. No, właśnie konkurs – aktualnie trwa jeden z nich. Czy jesteście gotowi, aby poznać więcej szczegółów?

Kebabowy konkurs

Greg Kebab przygotował dla Was nietuzinkowy konkurs, ponieważ nagrodą główną jest ich mega zestaw – zestaw Hanysa. Co musicie zrobić, aby zgarnąć nagrodę? Zasady są bardzo proste. Po pierwsze musicie polubić ich oficjalny Fanpage – Greg Kebab. Po drugie musicie polubić TEN konkursowy post, a następnie udostępnić go na własnym profilu. Na koniec oznaczacie Waszą drugą połówkę w komentarzu w poście konkursowym, tym samym zapraszając ją do udziału w konkursie. Prawda, że zasady są proste? Konkurs trwa do 14.06 2021 roku i tego samego dnia poznacie wyniki. Masz ochotę na kebaba? Odwiedź bytomski Greg Kebab!

Greg Kebab
ul. Strzelców Bytomskich 200
41-902 Bytom
Tel.: 784 185 344
Facebook: https://www.facebook.com/Greg-Kebab-386951398707464/
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 15:00 - 22:00
Sobota - Niedziela 13:00 - 22:00

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon