Nowa przestrzeń w Atrium Plejada. Strefa selfie (i nie tylko) czeka na wszystkich fanów Instagrama

Nie ma Instagrama? Nie publikuje zdjęć na Facebooku? Jak to możliwe? Choć tych stwierdzeń jeszcze do niedawna używała tylko młodzież, dziś większość użytkowników Internetu nie wyobraża sobie dnia bez mediów społecznościowych. Popularne aplikacje, skrupulatnie pożerające czas, stały się chlebem powszednim. Każdy aktywny właściciel profilu, dba, by publikowane tam treści odpowiadały trendom i spełniały standardy wypracowanej przez innych jakości.

Z potrzeby naszych czasów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników Instagrama czy Facebooka, w Centrum Handlowym Atrium Plejada powstała specjalna strefa. To raj dla wszystkich fanów kolorowych, stylizowanych zdjęć. Teraz wizytę w galerii może uatrakcyjnić sesja i to nie jedna! Każdy wprawiony użytkownik, wie jak ważnym elementem profilu jest przemyślany feed. To kompozycja i układ zdjęć zawierający określoną, przewodnią tematykę np. kolorystyczną. Influencerzy (choć nie tylko) muszą włożyć w kreowanie swojego profilu wiele cierpliwości i siły. Sprawa nie jest taka prosta... Z pomocą przychodzi nowa przestrzeń.

Co skrywa #Instaroom?

Potencjał tego miejsca można odkryć dopiero po przekroczeniu jego progu. Neutralna biel, szachownica, kolorowe kwiaty, różowy areszt, niebieski basen, skrzydła anioła, pokój z łóżkiem - to tylko niektóre ze scenerii. Do dyspozycji korzystających - także profesjonalne oświetlenie, które pomoże ukryć mankamenty cery czy wyeksponować to, co potrzeba. Miejsca jest naprawdę sporo. Z całą pewnością można wykonać serię niesamowitych selfie, ale także innych, zaplanowanych sesji.

Dostępne dla wszystkich

Warto wybrać się do Plejady w wolnej chwili. Przestrzeń działa dopiero od 8 czerwca. Można więc być jednym z pierwszych użytkowników mediów społecznościowych z wyjątkowymi zdjęciami oznaczonymi odpowiednimi tagami. Korzystanie z Instaroomu jest oczywiście darmowe. Pomieszczenie jest monitorowane, a w całej galerii handlowej w dalszym ciągu obowiązuje rygor sanitarny.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon