Uroczyste przecięcie wstęgi. Ostatnie wolne mieszkania w Miechowicach czekają na lokatorów

Kolejna inwestycja mieszkaniowa w Bytomiu, mimo pandemii - pomyślnie dobiegła końca. 10 czerwca 2021, w Miechowicach przy ul. Reptowskiej 22 i 24, nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi. O sukcesie nowej nieruchomości świadczą przede wszystkim pozytywne komentarze samych lokatorów.

Do dyspozycji są aż trzy typy mieszkań, o powierzchni 47, 69 i 89 metrów kwadratowych. Usytuowane są na kilku poziomach w dwóch blokach. Sporą zaletą są windy, oraz duże balkony z widokiem na zieleń. Mieszkania udostępnione lokatorom, mogły zostać wykończone zgodnie z ich upodobaniami. Oferta cieszyła się dużym powodzeniem na rynku nieruchomości. W tej chwili, dostępnych jest tylko kilka, ostatnich mieszkań.

- Nas pandemia nie dotknęła. Cały czas pracowaliśmy, przestrzegając zasad sanitarnych. Teraz wreszcie oddaliśmy piękną inwestycję. W tej chwili w 80% już jest zagospodarowana. Został jeszcze parter na lokale użytkowe. W jednym z nich powstał już piękny gabinet stomatologiczny, który lada dzień zostanie otwarty - mówił podczas uroczystości Leszek Dziub, prezes firmy Lechbud.

W związku z nagłym załamaniem pogody, część uroczystości została przeniesiona do jednego z mieszkań. Podczas wystąpienia, prezydent Mariusz Wołosz podziękował wykonawcy, za kolejną pomyślnie przeprowadzoną inwestycję w Bytomiu.

- Standard prac po tylu latach jest naprawdę bardzo wysoki i nikt nie ma co do tego wątpliwości w sektorze mieszkaniowym. Najbardziej cieszy jednak fakt, że ofertą zainteresowani się także mieszkańcy sąsiednich miast. To lokatorzy z Rudy Śląskiej, Zabrza czy Chorzowa, którzy zdecydowali się zamieszkać w Miechowicach - stwierdził prezydent Mariusz Wołosz.

Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele Urzędu Miejskiego, prezes firmy przemysłowo-budowlanej Lechbud, poseł Wojciech Szarama, honorowy obywatel Bytomia Jerzy Pieniążek, zaproszeni goście i oczywiście mieszkańcy. To właśnie ich pozytywne opinie o nowym miejscu zamieszkania są najwyższym wyznacznikiem jakości.

- Ja tu mieszkam od stycznia. Mieszkanie jest wszechstronne, czuję się, jakbym była na wczasach w kurorcie. Nie ma żadnych barier, jest winda. Korytarze są szerokie, do tego przepiękne, ogromne okno balkonowe. Coś pięknego, coś wspaniałego. Młodzi chcą nowe ładne mieszkania, a my starsi - tym bardziej. Jestem pełna uznania, że takie budownictwo tutaj w mieście mamy, że można mieszkać tak luksusowo - przyznała jedna z lokatorek.

Zakupione mieszkania są bezczynszowe. Do dyspozycji lokatorów są także miejsca parkingowe, garaże oraz pomieszczenia gospodarcze na parterze budynku. Media rozliczane są indywidualnie. W bliskim sąsiedztwie nowych bloków znajduje się las i staw. Dojazd do centrum miasta, zarówno komunikacją miejską jak i samochodem jest niezywkle prosty. Bloki znajdują się na miechowickim osiedlu, w pobliżu licznych sklepów.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon