Rozmowy o finansach i gospodarce. Cykl śniadań biznesowych wraca do Bytomia

Byt niadanie2

Pandemia koronawiursa przeniosła część świata biznesu do Internetu. Spotkania, konferencje czy kolegia w formie online stały się codziennością. Są jednak pewne wydarzenia, których do sieci przenieść się nie da, bo najzwyczajniej - straciłyby swój sens. Chodzi chociażby o śniadania biznesowe. Po stopniowym odmrażaniu gospodarki, pierwsze z nich odbyło się w środę, 9 czerwca 2021 roku.

 Powrót do stołu

Bytomska Izba Przemysłowo-Handlowa, przed lockdownem prowadziła już podobne spotkania. Z uwagi na wspólne bezpieczeństwo i szereg pandemicznych ograniczeń, cykl został przerwany. Na szczęście, wszystko powoli wraca do normy. W minioną środę, członkowie BIPH i zaproszeni goście, mogli ponownie spotkać się i porozmawiać w towarzystwie najważniejszego posiłku w ciągu dnia. 

Wyjątkowi goście

Pierwsze śniadanie po pandemicznej rozłące, było okazją do rozmów z zaproszonymi do stołu gośćmi. Dla wszystkich członków BIPH, powrót do normalności, oprócz zdobycia nowej wiedzy i wymiany ofert czy propozycji to także wielka radość ze spotkań twarzą w twarz. Powoli wszystko staje się takie, jak dawniej. 

Na śniadanie zaproszono eksperta PKO Banku Polskiego, który opowiadał o inwestycjach finansowych w okresie pandemii oraz Panią Senator RP Halinę Biedę, która przekazała wiele informacji o gospodarce widzianej z perspektywy Senatu.

Cykl spotkań

Kolejne biznesowe śniadanie planowane jest na sierpień. Oprócz zaproszonych gości, w spotkaniach mogą brać udział wszyscy członkowie Bytomskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, po wcześniejszym zapisie. 

Byt niadanie2

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bytomskie „Swojskie Jadło”

Właścicielka lokalu „Swojskie Jadło” wygrała w sądzie

Byt Petralana odpowiedzialny biznes z Bytomia

Petralana – odpowiedzialny biznes z Bytomia

Byt szkolenie biznesowe

Biznesmeni będą się szkolić

Byt notatnik laptop kawa

Dotacje na założenie biznesu. Ruszył nabór

Byt szkolenia biznesowe agora

Darmowe szkolenia biznesowe wróciły do Agory

Byt konferencja czarna ksiega

Czarna Księga Odpadów ujawnia powiązania biznesu z władzą

Byt final projekt biznes1

To ona wygrała własny biznes [ZDJĘCIA]