Wszystko co musisz wiedzieć, o kredycie na zakup nieruchomości

Stało się! Właśnie zdecydowałeś się na zakup mieszkania, czy budowę domu o którym marzyłeś od dawna. Zdajesz sobie sprawę, że Twoje oszczędności szybko topnieją i mogą okazać się niewystarczające. Kredyt to tylko kwestia czasu, co oczywiście Cię przeraża. Co tu ukrywać, nie masz o tym bladego pojęcia. Może powinieneś skorzystać z pomocy osobistego eksperta kredytowego?

Byt kredyt

Kredyt kredytowi nierówny

Decydując się na zaciągnięcie kredytu na zakup mieszkania czy budowę domu, musisz wiedzieć, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Przecież raty trzeba płacić. Niestety, banki nie ułatwiają tego zadania. Każdego dnia, prześcigają się w ofertach kredytowych, co dla laika jest „czarną magią”. Mało tego, na decyzję kredytową czeka się nawet ponad miesiąc! Jeżeli już teraz kredyt przyprawia Cię o zawrót głowy, może warto skorzystać z pomocy osobistego eksperta kredytowego, który zrobi wszystko za Ciebie – znajdzie najkorzystniejszą ofertę kredytową, pomoże przy formalnościach i złoży za Ciebie wniosek? Brzmi dobrze, prawda? W Bytomiu do głowy przychodzi nam tylko jeden ekspert - Barbara Tylenda.

Twój osobisty ekspert kredytowy

FiB Barbara Tylenda to firma, która specjalizuje się w kredytach hipotecznych, konsumenckich, szeroko pojętych ubezpieczeniach – na życie, komunikacyjnych, mieszkaniowych, rolnych, firmowych i wiele więcej. Skoro o firmach mowa, pani Barbara Tylenda kieruje również swoją ofertę kredytową (jak na przykład kredyty inwestycyjne czy obrotowe) i ubezpieczeniową do firm. Właścicielka w szeroko pojętych finansach i bankowości, czuje się jak ryba w wodzie. Pani Barbara ukończyła studia magisterskie o kierunku Finanse i Bankowość, o specjalności Doradztwo Finansowe. Do tego jest jeszcze Agentem Ubezpieczeniowym firmy Warta. Jeżeli totalnie nie wiesz jak zaciągnąć kredyt, bądź który jest dla Ciebie odpowiedni Pani Barbara Tylenda zrobi wszystko za Ciebie. Doradzi, wybierze najkorzystniejszą ofertę kredytową, złoży stosowny wniosek za Twoim pośrednictwem czy pomoże uzyskać kredyt hipoteczny. Dla osób zapracowanych, mamy dobrą wiadomość. Pani Barbara dojeżdża do klienta i chyba nie ma takiego miejsca na Śląsku, gdzie nie dojedzie. Zaciąganie kredytu z FiB Barbara Tylenda może być proste!

Skontaktuj się z FiB Barbara Tylenda:
Obszar działania: KREDYTY – woj. śląskie | UBEZPIECZENIE – cała Polska
Tel.: +48 730 887 997
E-mail: biuro@fib-tylenda.pl
www: https://fib-tylenda.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/fibtylenda/

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Magiczna Suwalszczyzna kraina uformowana przez lodowiec To w Suwałkach warto spędzić rekordowo długą Majówkę 2023

To w Suwałkach warto spędzić rekordowo długą Majówkę 2023

Nowość na torze E1GOKART Chorzów. Wyścigi dla każdego!

Nowość na torze E1GOKART Chorzów. Wyścigi dla każdego!

Jan Hartman gościem Pawła Kobylińskiego

Jan Hartman gościem Pawła Kobylińskiego

Kabaret Smile już wkrótce w Bytomiu, Sosnowcu i Bielsku-Białej! Specjalny prezent na 20-lecie

Kabaret Smile, wkrótce w Bytomiu, Sosnowcu i Bielsku-Białej!

SKARPA BYTOM przedłuża ferie zimowe – wspinaczka zamiast lekcji

SKARPA BYTOM przedłuża ferie zimowe

Ferie Last Minute zdjęcie główne do artykułu

Ferie zimowe 2023 last minute. Fajne oferty

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź