Barber Shop Silesia otwiera kolejny salon w Bytomiu

Tak, to prawda. Barber Shop Silesia właśnie dzisiaj otwiera swój trzeci salon, a drugi w Bytomiu. Panowie, pewnie jesteście ciekawi, gdzie będzie się mieścił. Cóż, nie będziemy Was dłużej trzymać w niepewności. Ich nowy lokal znajduje się w Hotelu Seven, przy ulicy Musialika 7.

Barber Shop Silesia nie zwalnia tempa

Barber Shop Silesia ma już dwa salony - jeden w Bytomiu (przy ul. Kwietniewskiego 5), a drugi w Tarnowskich Górach na Osadzie Jana. Otwarcie kolejnego salonu było tylko kwestią czasu, przecież tak pozytywnej energii nie da się zatrzymać. Za sukcesem Barber Shop Silesia stoi cały team, który nieustannie się szkoli i tym samym doskonali swój zawodowy warsztat. Oczywiście tę wiedzę wykorzystuje w praktyce, czego dowodem są zadowoleni Klienci.

Strefa dla mężczyzn

Barber Shop Silesia to profesjonalny fryzjer męski dla wymagających, który bytomskim dżentelmenom nie jest obcy. Nic w tym dziwnego, bo to właśnie w tym miejscu mężczyźni mogą zadbać o swoje brody, włosy, a także wymienić się doświadczeniami czy odpocząć. Na ten sam, wysoki poziom usług możecie również liczyć w salonie przy ulicy Musialika 7, który znajduje się w pobliżu salonu przy ulicy Kwietniewskiego 5. Panowie, to takie proste. Nie odpowiada wam termin w jednym salonie? Zatem zapiszcie się do drugiego.

Zapisz się na strzyżenie

No właśnie, zapisy! Panowie, macie kilka opcji do wyboru. Możecie zapisać się poprzez:

Team Barber Shop Silesia przy ulicy Musialika 7 już na was czeka. Jeżeli pragniecie coś zmienić, ale nie macie pomysłu na nowy look, spokojnie, jesteście w dobrych rękach. Team dopasuje fryzurę czy brodę do waszej osobowości. Z pewnością z salonu wyjdziecie zadowoleni! Salon będzie otwarty od poniedziałku do soboty. Uprzedzając Wasze pytania - tak, bez problemu znajdziecie miejsce parkingowe i tak, w nowym salonie również możecie nabyć kosmetyki do pielęgnacji brody i włosów.

ul. Feliksa Musialika 7
41-902 Bytom
www: https://barbershopsilesia.pl/
FB: https://www.facebook.com/barbershopsilesia
Instagram: https://www.instagram.com/BarberShopSilesia/

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

Park w dechę

Aktywny wypad z dzieckiem? Park W DECHE zaprasza!

Zdjęcie główne Ruszajwdroge pl

Odbierz swój darmowy plan na wakacje w Malborku i na Powiślu

Idealny deser dla cukrzyka 5 letnich deserów idealnych dla diabetyka

Idealny deser dla cukrzyka: 5 letnich deserów dla diabetyka

Prezes BPK m

Longin Siemlat od kwietnia na czele BPK

F02bae51b6cdc1b2d670db91cb3d4c0d

Jak wypromować produkt w Internecie?

Mr hamburger 2

Mr Hamburger startuje z ofertą 2 heat!