Czas na Łagiewniki. Ostatnie przedwakacyjne Q&A z prezydentem Bytomia Mariuszem Wołoszem

Już w najbliższy poniedziałek, 21 czerwca, odbędzie się ostatnie przed wakacjami spotkanie online prezydenta z mieszkańcami. Pandemiczna formuła Internetowych rozmów, jak dotąd, cieszy się naprawdę dużym powodzeniem. Ostatnie spotkanie poświęcone będzie dzielnicy Łagiewniki.

Byt agiewniki

- Cieszę się, że spotkania w zaproponowanej przeze mnie formule spotkały się z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. W zależności od tego jak po wakacjach będzie się kształtować sytuacja epidemiologiczna w kraju, będziemy rozważać formułę kolejnych spotkań z mieszkańcami. Tymczasem zapraszam mieszkańców Łagiewik do zadawania pytań, dzielenia się swoimi sugestiami - mówi prezydent Mariusz Wołosz.

Wcześniejsze spotkanie poświęcone było dzielnicy Szombierki. Mieszkańcy mogli zadawać prezydentowi pytania dotyczące ich okolicy.

Szansa dla mieszkańców

Każdy, komu zależy na zmianach w dzielnicy, oraz interesuje się losem lokalnych inwestycji, problemów czy ich rozwiązań, może skierować swoje pytania do prezydenta. Będą one przyjmowane do 20 czerwca. Spotkanie w formie Q&A (z angielskiego pytania i odpowiedzi) zorganizowane zostanie na Facebooku. Pytania nadesłane przez mieszkańców będą zadawane w formie komentarzy, przed rozpoczęciem spotkania. Wszystkie uwagi mieszkańców zostaną sprawdzone. Relacja z Q&A zostanie opublikowana w sieci.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon