Czas na Łagiewniki. Ostatnie przedwakacyjne Q&A z prezydentem Bytomia Mariuszem Wołoszem

Już w najbliższy poniedziałek, 21 czerwca, odbędzie się ostatnie przed wakacjami spotkanie online prezydenta z mieszkańcami. Pandemiczna formuła Internetowych rozmów, jak dotąd, cieszy się naprawdę dużym powodzeniem. Ostatnie spotkanie poświęcone będzie dzielnicy Łagiewniki.

Byt agiewniki

- Cieszę się, że spotkania w zaproponowanej przeze mnie formule spotkały się z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. W zależności od tego jak po wakacjach będzie się kształtować sytuacja epidemiologiczna w kraju, będziemy rozważać formułę kolejnych spotkań z mieszkańcami. Tymczasem zapraszam mieszkańców Łagiewik do zadawania pytań, dzielenia się swoimi sugestiami - mówi prezydent Mariusz Wołosz.

Wcześniejsze spotkanie poświęcone było dzielnicy Szombierki. Mieszkańcy mogli zadawać prezydentowi pytania dotyczące ich okolicy.

Szansa dla mieszkańców

Każdy, komu zależy na zmianach w dzielnicy, oraz interesuje się losem lokalnych inwestycji, problemów czy ich rozwiązań, może skierować swoje pytania do prezydenta. Będą one przyjmowane do 20 czerwca. Spotkanie w formie Q&A (z angielskiego pytania i odpowiedzi) zorganizowane zostanie na Facebooku. Pytania nadesłane przez mieszkańców będą zadawane w formie komentarzy, przed rozpoczęciem spotkania. Wszystkie uwagi mieszkańców zostaną sprawdzone. Relacja z Q&A zostanie opublikowana w sieci.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bytom nowe wiaty przystankowe

Nowe wiaty przystankowe w Bytomiu. Gdzie stanęły?

Bytomski Śpiący Lew

Uszkodzonego przez wandali Śpiącego Lwa poddano konserwacji

IMG 8019

Bytomianie zapłacą więcej za śmieci. Podwyżka jesienią

EC Szombierki

101. urodziny EC Szombierki. Licytacja czy wywłaszczenie?

Ulica Miarki, Bytom

Ulica Miarki. Nowa organizacja ruchu już na stałe

Gmach ŚUM w Bytomiu oficjalnie oddano do użytku

Remont gmachu ŚUM przy ul. Piekarskiej oficjalnie zakończony

Nominacja Wiesława Kukuły do stopnia generała broni

Trzecia gwiazdka dla generała Wiesława Kukuły, dowódcy WOT