To już jest koniec. Polonia Bytom żegna dwóch weteranów [VIDEO]

Wojciech Mróz i Marcin Lachowski w nowym sezonie już nie będą zawodnikami Polonii Bytom. Obaj zdecydowali się na zakończenie piłkarskiej przygody. Zobaczcie wyjątkowy film z nimi w rolach głównych.

W sobotę Polonia Bytom rozegrała ostatni mecz sezonu. Zapowiadało się nieźle, bo po pierwszej połowie niebiesko-czerwoni prowadzili 2:0. Stal Brzeg jednak pokazała charakter i po przerwie zdołała odwrócić losy spotkania i wygrała 3:2. Bytomianie jednak tego dnia skupiali się na wprowadzeniu do zespołu kolejnych młodzieżowców oraz dwóch pożegnaniach.

W 77. minucie na boisko wszedł Wojciech Mróz. Trzynaście minut później dołączył do niego Marcin Lachowski. Dla obu był to nie tylko ostatni występ w barwach Polonii, ale prawdopodobnie także w karierze.

Doświadczeni gracze postanowili zakończyć przygodę z piłką. Mróz od lat jest nękany kontuzjami, przez co na boisku pojawiał się coraz rzadziej. Z kolei Lachowski ma już 40 lat i uznał, że to już ten czas, kiedy trzeba ustąpić miejsca młodszym zawodnikom.

Mróz jest wychowankiem Polonii i spędził w niej większość czasu z krótkimi przerwami na grę w Sandecji Nowy Sącz, Ruchu Radzionków i Unii Kosztowy. Lachowski do Bytomia trafił na początku 2014 roku. Szybko stał się jednym z liderów drużyny, a z czasem zasłużył sobie na funkcję kapitana.

Zobaczcie film pożegnalny z udziałem obu zawodników.