To już koniec Tesco w Bytomiu. Ostatnie dni sklepu przy ul. Chorzowskiej 86

Bytomskie Tesco w Łagiewnikach, od wielu miesięcy wyprzedaje towar. Kupić można nawet sklepowe regały. Atrakcyjne rabaty przyciągają klientów. W tej chwili sięgają one nawet 80%. Wszystko dlatego, że sklep zostanie całkowicie zamknięty już za kilka dni...

Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście

Plakaty z takim napisem znajdują się na wejściu do Tesco. 25 czerwca 2021 roku, sklep zostanie całkowicie zamknięty. 24 czerwca (czwartek) to ostatnia możliwość na zrobienie zakupów. Obniżki na półkach sięgają nawet 80%. Kupić można naprawdę wiele. Powodem likiwdacji popularnego w okolicy supermarketu jest oficjalne wycofanie sieci Tesco z Polski. Większość z nich zostanie zastąpiona przez sklepy Netto. Kilka hipermarketów w regionie zostało zmienionych na sklepy sieci Castorama.

To już ostatni moment na zakupy

W miniony piątek, w sklepie likwidowano już stoiska z odzieżą. Pozostały ostatnie modele butów i ubrań. W okazjonalnej cenie można kupić napoje (także alkoholowe), kosmetyki, słodycze, mrożonki, artykuły do pielęgnacji samochodów, różnego typu ozdoby do domu, artykuły ogrodnicze. Do sklepu w dalszym ciągu dostarczane są świeże towary takie jak owoce i warzywa oraz pieczywo. Średnie obniżki wynosiły od 30 do nawet 80%. Większość artykułów można nabyć za połowę ceny.

Nie tylko sklep

Oficjalne zamknięcie dotyczy także stacji paliw Tesco zlokalizowanej na parkingu. Ta będzie działać tylko do wtorku, 22 czerwca. W samym sklepie znajduje się także apteka, sklep zoologiczny, sklep z odzieżą oraz inne, mniejsze stoiska. Na razie nie wiadomo, jaka przyszłość czeka dzisiejszy market oraz cały pasaż.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon