Planujesz kupić lub sprzedać nieruchomość? Skorzystaj z pomocy agencji Konkret Nieruchomości z Bytomia

Kupno mieszkania czy budowa domu to marzenie wielu z was. Niestety, tej podniosłej chwili towarzyszy biurokracja i papierologia, co najzwyczajniej w świecie człowieka zniechęca. Gdy jeszcze do tego dochodzi zaciągnięcie kredytu, zaczynacie się zastanawiać, czy nie lepiej zostać przy skromnym metrażu. Niby ciasno, ale przecież jakoś się zmieścicie. Po co się męczyć? Nie poddawajcie się jednak! Skorzystajcie z pomocy profesjonalisty, który dopełni za was wszelkich formalności. "Oczywiście dla Was zostają przyjemności- np. jak urządzić nowe gniazdko".

Byt zdjecie glowne

Poznajcie Konkret Nieruchomości

W Bytomiu agencji nieruchomości nie brakuje, ale na tle innych z pewnością wyróżnia się bytomska firma Konkret Nieruchomości, która powstała 8 lat temu i prężnie działa nie tylko w Bytomiu, ale również w okolicznych miastach. Jej siedziba mieści się przy ulicy Stanisława Moniuszki 20. Właścicielką agencji jest Justyna Klocek, która związała się z branżą nieruchomości 11 lat temu. Pani Justyna Klocek przez 3 lata pracowała jako agent nieruchomości, a w 2013 roku zaryzykowała i zaczęła tworzyć własną firmę od podstaw. Jedno jest pewne, nie próżnowała. Przez te wszystkie lata zdobyła grono stałych klientów, a także nawiązała współpracę z:

  • fotografami,
  • prawnikami,
  • notariuszami,
  • doradcami kredytowymi,
  • innymi biurami nieruchomości.

Skorzystaj z pomocy profesjonalisty

No, dobrze. Przybliżyliśmy Wam losy Konkret Nieruchomości, więc pewnie jesteście ciekawi, czym się dokładnie zajmują. Gotowi? Zaczynamy. Konkret Nieruchomości pomoże Wam przy:
wynajmie nieruchomości,
kupnie nieruchomości,
sprzedaży nieruchomości,
oddłużaniu nieruchomości,
wycenie nieruchomości.
Jak się do nich zgłosić?
Pracownicy Konkret Nieruchomości są do dyspozycji Klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00. W soboty również pracują, ale nieco krócej, bo od 9:00 do 13.00. Możecie się do nich zgłosić:

  • osobiście,
  • telefonicznie,
  • mailowo.

O czym jeszcze powinniście wiedzieć? Pracownicy Konkret Nieruchomości otoczą Was opieką od pierwszego spotkania, do momentu, na który cierpliwie czekacie, czyli wydania kluczy, sprzedaży nieruchomości. Korzystając z pomocy profesjonalisty jak Konkret Nieruchomości, tylko raz udajcie się do notariusza, a cała reszta, jak dokumenty, czy urzędowe formalności zostaną załatwione przez pracowników agencji. Oczywiście nic nie jest za darmo, ale biuro za swoje usługi pobiera bardzo atrakcyjną prowizję. Naszym zdaniem jest to bardzo wygodne rozwiązanie, oszczędzające czas i nerwy. Dlaczego? Pracownicy Konkret Nieruchomości załatwią wszystko za Was. Jeżeli macie problem z „zaufaniem” (przecież w grę wchodzą pieniądze, i to niemałe), mamy dobrą wiadomość. Firma Konkret Nieruchomości posiada ubezpieczenie, co w praktyce oznacza bezpieczeństwo transakcji. Szukasz nowego mieszkania? Sprawdź aktualne ogłoszenia Konkret Nieruchomości – KLIK
Biuro KONKRET Nieruchomości
Justyna Klocek
ul. Stanisława Moniuszki 20
41-902 Bytom
Tel: 516-971-044
e-mail: konkret_bytom@interia.pl
Facebook: https://www.facebook.com/Konkret-Nieruchomo%C5%9Bci-Justyna-Klocek-103447595035233

KONKRET zdjecie do artykułu w tresci

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon