Warsztaty plastyczne z Klubem SEZAM już za nami!

Tak, to prawda. Warsztaty plastyczne z bytomskim Klubem SEZAM już za nami. Okazuje się, że Klub SEZAM brał udział w III edycji Bytomskiego Kwietnika. Jak na debiut poszło im bardzo dobrze, chociaż na tym polu mają już pewne doświadczenie. Przykładów nie trzeba szukać daleko. Klub SEZAM zorganizował wiele atrakcji dla najmłodszych, podczas Festynu Rodzinnego na Osiedlu Arki Bożka, który miał miejsce w Dzień Dziecka. Czy jesteście gotowi, aby poznać więcej szczegółów?

Festyn Rodzinny na Osiedlu Arki Bożka

Okazuje się, że Klub SEZAM może i debiutował na Bytomskim Kwietniku, ale ma sporo doświadczenia w takich imprezach. Doskonałym przykładem jest Festyn Rodziny, zorganizowany przy pomocy Bytomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Jak możecie się domyślać, impreza miała miejsce 1 czerwca, a więc w Dzień Dziecka. Na Festynie Rodzinnym atrakcji nie brakowało. Klub SEZAM zorganizował:
• słodki poczęstunek,
• zabawy z animatorem,
• dmuchane zjeżdżalnie i zamki,
• warsztaty plastyczne,
• zajęcia sportowe na świeżym powietrzu,
i wiele więcej! Nie zabrakło balonów, baniek, dziecięcych przyjaciół jak Myszka Miki. Impreza na Osiedlu Arki Bożka z pewnością się udała, czego dowodem były uśmiechy na twarzach najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

bsm warsztaty plastyczne 24czerwca zdjecie 1

Tymczasem na Bytomskim Kwietniku

Bytomski Kwietnik, czyli plenerowa impreza, organizowana przez Piękną Stronę Miasta, odbyła się w sobotę 12 czerwca 2021 roku na polanie piknikowej w Parku Franciszka Kachla. Miłośników flory nie zabrakło, a pogoda dopisała. Tematem przewodnim tegorocznej imprezy był ogród sztuki. Była to dobra decyzja, ponieważ Piknikowa Polana Miejskiego Parku im. Franciszka Kachla na jeden dzień zmieniła się w ogród sztuki, o czym mogli się przekonać uczestnicy imprezy. Tak jak można było się spodziewać, polana piknikowa została podzielona na kilka stref. Uczestnicy imprezy mogli wziąć udział w:
• wykładach,
• panelach dyskusyjnych,
• zajęciach na trawie (np. joga),
• warsztatach tematycznych dla małych i dużych.
No właśnie, warsztaty. Na stoisku spółdzielczego Klubu SEZAM dużo się działo!

bsm warsztaty plastyczne 24czerwca zdjecie 2

Warsztaty plastyczne z Klubem SEZAM

Udział w Bytomskim Kwietniku dla spółdzielczego Klub SEZAM był prawdziwym debiutem, ale jakże udanym! Przez ich stoisko przewinęło się blisko 200 osób. Co mieli do zaoferowania? Naprawdę dużo, słodki poczęstunek, wymianę roślin i oczywiście to, z czego są dobrze znani - tematyczne warsztaty plastyczne dla najmłodszych. Dzieci na jeden dzień mogły się przenieść w wyjątkowy świat flory i fauny, własnoręcznie tworząc:
• kwiaty,
• motyle,
• ptaki,
czyli wszystko, co kojarzy się z ogrodem. Na najmłodszych czekały tradycyjne sztalugi, a także bardziej innowacyjne, artystyczne rozwiązania jak folia czy papierowe talerze. Dziecięcej kreatywności nie było końca. Rozwieszone prace przeniosły nas w artystyczny świat. Jedno jest pewne, dzieci oraz ich rodzice byli zadowoleni w 100%. Nic więc dziwnego, że Klub SEZAM zadeklarował swój udział w kolejnych edycjach. Osoby tworzące to wyjątkowe miejsce cieszą się, że mogli zrobić coś dla mieszkańców naszego miasta, zwłaszcza najmłodszych.

bsm warsztaty plastyczne 24czerwca zdjecie 3

Jeżeli waszym dzieciom spodobały się warsztaty plastyczne organizowane z Klubem SEZAM to z pewnością powinniście zapoznać się z ich bogatą ofertą ZAJĘĆ - dla małych i dużych! Kto wie, może podczas Bytomskiego Kwietnika objawił się nam nowy Leonardo da Vinci.

Wymiana roślin

Dla miłośników roślinności mamy dobrą wiadomość. W każdy ostatni piątek miesiąca na terenie Klubu SEZAM możecie wziąć udział w letniej edycji wymiany roślin, która przypada na miesiące maj-wrzesień.
Spółdzielczy Klub „SEZAM” zaprasza!
ul. Chorzowska 57b
41-902 Bytom
Tel.: 32 282 25 10
E-mail: sezam@bsm.bytom.pl
www: http://klubsezam.bytom.pl/
Facebook: https://pl-pl.facebook.com/people/Klub-Sezam-Bsm/100007128931120

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon