Bytom. Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego czynny w sobotę 26 czerwca. Warto skorzystać

W najbliższą sobotę, 26 czerwca 2021 r. będzie wyjątkowo czynny Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bytomiu. Mieszkańcy będą mogli zarejestrować pojazd i załatwić inne formalności dotyczące m.in wymian i wtórników tablic i dowodów rejestracyjnych, odbioru stałych dowodów rejestracyjnych. Pracownicy wydziału będą przyjmować bytomian w godzinach od 7.00 do 13.00.

Byt urzad

- Ponieważ epidemia koronawirusa i okresy, kiedy pracowaliśmy w ograniczonym zakresie znacznie wydłużyły kolejkę oczekujących klientów i czas załatwiania formalności, umożliwiamy im załatwienie sprawy w sobotę - mówi Alina Staciwa, naczelnik Wydziału Komunikacji UM.

W sobotę 26.06 przy ulicy Parkowej 2 czynne będą:

  • cztery stanowiska rejestracyjne,
  • dwa stanowiska do innych spraw związanych z pojazdami.

Od godziny 7.00 do 13.00 urzędnicy będą mogli przyjąć około 40 klientów. Obsługa klienta odbywać się będzie na podstawie pobranego w biletomacie biletu.

Uwaga, w sobotę opłaty dokonać można wyłącznie kartą płatniczą przy stanowisku obsługi! Jeśli opłata realizowana była na poczcie lub przelewem na konto bankowe, należy przedłożyć potwierdzenie dokonanej transakcji.

- Biorąc pod uwagę fakt, że codziennie Wydział Komunikacji obsługuje ponad 100 klientów, liczymy na to, że choć część osob skorzysta z tej możliwości - mówi Alina Staciwa.

Fot. Weronika Marciniak

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon