Wakacyjny dzień na polu golfowym. Sprawdź, gdzie w okolicy można zagrać

Golf jest sportem dla każdego, choć wymaga sprawności fizycznej oraz przyzwoitej kondycji. Mimo to może go uprawiać zarówno 70-latek, jak i 10-latek. Przejście przez wszystkie dołki na polu zajmuje zwykle od 4 do 6 godzin, w trakcie których cały czas przebywa się na świeżym powietrzu i wykonuje się umiarkowany wysiłek fizyczny, polegający głównie na przespacerowaniu około 6-8 kilometrów wraz z ważącą kilkanaście kilogramów torbą z kijami.

Byt golf

W pobliżu jest kilka możliwości. Można spróbować swoich sił. Najbliższe pole golfowe znajduje się oczywiście w Szombierkach.

Armada Golf Club Bytom, ul. Golfowa 3

9 Dołków

Poniedziałek - Piątek do 12:00 - 90 zł
Piątek od 12:00 - Niedziela oraz święta - 120 zł

18 Dołków

Poniedziałek - Piątek do 12:00 - 130 zł
Piątek od 12:00 - Niedziela oraz święta - 170 zł

Dla tych, którzy chcą się wybrać nieco dalej, polecamy Driving Range w Tychach przy ul. Edukacji 9. Obiekt, jako jeden z nielicznych w południowej Polsce posiada zadaszenie, co pozwala na grę nawet podczas deszczu. Driving range, zarządzany przez miasto Tychy, oferuje 10 utrzymanych w świetnym stanie stanowisk z matami. Świetnym miejscem jest także Golf Park w Mikołowie, Śląski Klub Golfowy Siemianowice Śląskie oraz Golf Club Pszczyna.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon