Wakacje w niebiesko-czerwonych barwach

Polonia Bytom ma za sobą bardzo dobry sezon, natomiast przed bytomskimi dzieciakami jeszcze niemal całe wakacje. Nasz najlepszy klub piłkarski ma dla nich konkretną propozycję. Część tegorocznego lata mogą spędzić na dobrej zabawie i szlifowaniu swoich umiejętności na boisku w ramach akcji Niebiesko-Czerwone Wakacje.

- Wakacje rozpoczęły się na dobre, lecz zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was spędza je w mieście. W związku z tym wychodzimy z inicjatywą dla wszystkich dzieci w wieku 4-11 lat, które chciałyby w przyjaznej atmosferze aktywnie spędzić czas na przełomie lipca oraz sierpnia. Przygotowaliśmy serię treningów piłkarskich dla każdego! - zachwalają organizatorzy akcji Niebiesko-Czerwone Wakacje.

Co przygotowano dla uczestników letnich treningów? Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów, znanych z gry w pierwszej drużynie bytomskiej Polonii. Każde dziecko otrzyma pamiątkową koszulkę, która na długo będzie przypominać im o tej wakacyjnej przygodzie. Podczas zajęć organizatorzy zapewniają wodę oraz ubezpieczenie NNW. Młodzi piłkarze będą mieć okazję nie tylko nauczyć się gry, ale też poznają zawodników z pierwszego zespołu Polonii Bytom, który przez sporą część ostatniej rundy pozostawał niezwyciężony i o włos otarł się o awans do wyższej ligi, co z pewnością będzie dla nich dużym przeżyciem.

Jak informuje BS Polonia Bytom zajęcia będą odbywać się w każdy wtorek i piątek w godzinach od 17:00 do 18:30. Łącznie dla młodych adeptów piłki nożnej przygotowano osiem jednostek treningowych. Pierwszy z treningów jest zaplanowany już na 13 lipca (wtorek), a ostatni - który zostanie zwieńczony uroczystym zakończeniem - będzie miał miejsce 6 sierpnia (piątek). Tego dnia na uczestników Niebiesko-Czerwonych Wakacji będzie czekać pyszny poczęstunek oraz oficjalne dyplomy.

Jak zapisać dziecko na zajęcia?

By zgłosić swoje dziecko do Niebiesko-Czerwonych Wakacji należy wypełnić formularz on-line oraz pobrać, wydrukować i wypełnić deklarację dostępną pod tym linkiem, a następnie przynieść na pierwsze zajęcia. Koszt uczestnictwa w letnich treningach wynosi 200 zł.

Zajęcia będą odbywać się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Piłkarskiej w Bytomiu (powyżej stadionu przy ul. Olimpijskiej - obok nowej strażnicy Państwowej Straży Pożarnej).

Więcej informacji udziela spółka BS Polonia Bytom pod numerem telefonu 32 288 08 88 oraz adresem e-mail kontakt@bspb.pl

wakacje

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon