Zaoszczędź czas i ćwicz tylko przez 20 minut raz w tygodniu!

Wiele razy próbowałeś schudnąć, ale bez większych sukcesów. Zdajesz sobie sprawę, że dieta to tylko połowa sukcesu, równie ważne są ćwiczenia. Niestety, nie masz na to czasu. Mamy dla Ciebie dobrą widomość. Bytomski Diamond Club oferuje 20-minutowy trening personalny EMS i to raz w tygodniu. Jego efekty są zdumiewające, a dodatkową korzyścią jest spora oszczędność czasu. Udało nam się porozmawiać z trenerem personalnym bytomskiego Diamond Club, który wyjaśnił nam, na czym polega proponowany przez nich trening.

Byt zdjecie glowne

art s1

Na czym dokładnie polega trening, który znajduje się w państwa ofercie?

Marek Kowalczyk, trener personalny Diamond Club: Zajmujemy się treningiem personalnym EMS, czyli treningiem elektrostymulacji mięśni. Zasadniczo polega on na napinaniu mięśni. W treningu EMS wykorzystujemy impulsy. Jeden z nich wędruje z mózgu do mięśni (aby te mięśnie napiąć), a kolejny impuls wędruje z konsoli do elektrod, które są umieszczone na ciele osoby ćwiczącej. Tak dochodzi do stymulacji mięśni.

Czy trening personalny EMS działa tylko na wybrane partie ciała?

Podczas jednego treningu ćwiczymy 90% partii ciała. Trening w Diamond Club różni się treningu na zwykłej siłowni, gdzie ćwiczy się partiami. Co za tym idzie, siłownię trzeba odwiedzić z 2-3 razy w ciągu tygodnia. Nie ma czegoś takiego, że ćwiczymy poszczególne obszary (np.: brzuch, klatka piersiowa), a inne odpoczywają. W Diamond Club proponujemy ćwiczenia ukierunkowane na poszczególne partie ciała. Nie zapominamy o innych partiach, które też są napinane, stymulowane. Innowacja treningu EMS polega na tym, że nie odpuszczamy niczego.

Podsumowując, trening EMS wiąże się nie tylko z utratą wagi, ale również przynosi ulgę przy dolegliwościach bólowych?

Podczas treningu bardzo mocno pracujemy na mięśniach głębokich. Klubowicze, którzy przychodzą do nas z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa w bardzo krótkim czasie (tj. 3-4 treningi) zaczynają odczuwać ulgę, do tego bóle zmniejszają się. Więcej sesji treningowych przekłada się na większą efektywność. Mało tego, udaje się nam te bóle zredukować i rzeczywiście znikają. Tym samym komfort życia naszych klubowiczów się zwiększa.

Z waszego treningu mogą skorzystać wszyscy? Osoby, które chcą poprawić sylwetkę czy osoby z dolegliwościami, jak na przykład ból pleców. Które chcą tylko zadbać o sylwetkę, ale również o zdrowie.

Dokładnie tak, jest to trening dla wszystkich, czyli dla każdej osoby, która ukończyła 18 lat. Oczywiście są pewne przeciwwskazania, ale każdy trening jest poprzedzony wywiadem zdrowotnym. Zdrowie naszych klubowiczów jest dla nas najważniejsze. Nie mamy górnej granicy wieku, może tu ćwiczyć każdy. Pod warunkiem, że zdrowie na to pozwala.

Przejdźmy do częstotliwości treningów. Osoby, które wybierają siłownię muszą w niej spędzić jakąś godzinę. Następnie odwiedzić ją 3-4 razy w tygodniu, a więc jest to spore poświęcenie dla osiągnięcia efektów. Jak to wygląda w Diamond Club?

Tradycyjny trening na siłowni właśnie tak wygląda. Jeżeli chodzi o trening personalny EMS w Diamond Club, trenujemy na naszym systemie Miha Bodytec jeden raz w tygodniu, przez 20 minut. Jest to spora oszczędność czasu, ale jest to efektywny trening. Przez pierwsze 3 miesiące trenujemy raz w tygodniu. Później możemy intensyfikować trening co 3-4 dni. Nie możemy zapominać o mięśniach, które po każdym treningu muszą mieć czas na regenerację.

Jak szybko widać efekty treningu personalnego EMS?

Każdy o to pyta podczas pierwszego treningu, zwłaszcza o to, kiedy będą widoczne. Wszystko zależy od celu, jaki mamy do osiągnięcia. Pierwsze zwykle pojawiają się po 4-5 treningach. Zaczynają zanikać dolegliwości bólowe, o których wspominałem wcześniej. Sylwetka zaczyna się zmieniać, mięśnie zaczynają się napinać. Skóra staje się jędrna, napięta. Panie mówią, że widać to przede wszystkim po talii, pojawia się delikatne wcięcia.

Proponujecie trening dla każdego. Nie ma znaczenia, czy ktoś wcześniej ćwiczył czy też nie?

Bardzo często przychodzą do nas osoby, które nie mają żadnej aktywności fizycznej i ćwiczą tylko podczas treningów EMS, właśnie dlatego te efekty stają się widoczne. Po pierwszym miesiącu już coś widać. Po 3-6 miesiącach zaczynamy fajnie działać. Oczywiście wszystko zależy od celu, bo gdy przychodzi do nas osoba, która chce zrzucić wiele kilogramów, to samym treningiem nie jesteśmy w stanie tego zrobić. Wówczas dokładamy suplementy.

Czy może pan powiedzieć coś więcej o suplementach, które oferujecie w Diamond Club?

W naszym Klubie pracujemy na suplementach FitLine niemieckiej marki PM-International, wykonanych w technologii NTC. Ich produkty mają wchłanialność na poziomie 90-100 % w ciągu 5-10 minut. Jeżeli osoba chce szybciej osiągnąć cel, czyli zrzucić wagę, możemy jej zaproponować program metaboliczny. Połączenie programu z treningiem zwiększa efekty. W ciągu miesiąca jesteśmy w stanie zredukować nawet 10% masy ciała. Głównie schodzimy z tkanki tłuszczowej. Dodatkowo oczyszczamy organizm, a przy okazji redukujemy obwody, redukujemy wagę, a treningiem to jeszcze wszystko dopieszczamy.

Zatem program metaboliczny to połączenie zbilansowanej diety, suplementacji i sesji treningowych?

Tak, każdy otrzymuje specjalny dzienniczek, w którym ma wszystko rozpisane. Co może jeść, jak ma jeść, kiedy ma jeść, jak ułożyć sobie pewne zasady, których należy się trzymać. Każda osoba, która decyduje się na rozpoczęcie współpracy z Diamond Club jest pod naszą pełną kontrolą. Cały czas staramy się doradzać, pilnować, bo jednak dla każdego jest to bardzo ważne. Dla nas najważniejsze jest, aby każd,y kto do nas przychodzi osiągnął swój cel, widział efekt i żeby był zadowolony. Zadowolony Klient to podstawa naszej działalności.

No dobrze, a co z efektem jo-jo?

Do każdego Klubowicza podchodzimy holistycznie, aby osiągnął swój cel. Jeżeli nas posłucha, zaangażuje się, to o efekcie jo-jo nie ma mowy. Nasz program ma uświadamiać i kształtować zdrowe nawyki żywieniowe. Czasami odnosi się do takich podstaw jak: picie dużej ilości wody, przeżuwanie, jedzenie regularnych posiłków. To wszystko wpajamy naszym Klubowiczom w trakcie programu, który trwa 4 miesiące. Ogromną rolę odgrywa stabilizacja, ponieważ efekty mamy pod kontrolą, ale wciąż możemy redukować wagę. Najważniejsze, aby nasz klubowicz po tych 4 miesiącach zmienił swoje nastawienie, nawyki. Świadomie osiągnął cel i rozpoczął nowy etap w swoim życiu, lżejszy o ileś kilogramów.

Czy trening EMS zawsze wygląda tak samo?

Trening personalny EMS ma bazę ćwiczeń, którą uzupełniamy. Cały czas czuwamy nad tym, aby trening był dopasowany do klubowicza.

Czy podczas treningu klubowicz może liczyć cały czas na wsparcie trenera?

W ciągu 20 minut treningu personalnego EMS trener jest cały czas z osobą ćwiczącą. W Diamond Club trener przez 20 minut żyje z Klubowiczem. Pragniemy, aby w ciągu tych 20 minut osoba ćwicząca wykonała prawidłowo trening i żeby z tego treningu wyciągnęła 100%, Rola trenera jest bardzo ważna, bez trenera trening nie mógłby się odbyć ze względu na bezpieczeństwo osoby, która ćwiczy.

art s2

W jakich godzinach pracujecie?

Pracujemy 5 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00-22:00. Wszystko jest dostosowane do osoby, która do nas zadzwoni i umówi na trening. Jesteśmy elastyczni, wychodzimy frontem do potencjalnego klubowicza.

Czy na zakończenie chciałby pan coś dodać od siebie? Może jakąś wiadomość dla przyszłych klubowiczów?

Chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić na trening wprowadzający, żeby poznali nasz innowacyjny system. Od 4 lat jestem trenerem personalnym treningu EMS by Mihabodytec. Uważam, że mam spore doświadczenie, posiadam licencję trenera międzynarodowego, ukończyłem liczne szkolenia. Każdy, kto zgłosi się do Diamond Club będzie otoczony opieką, będzie czuł się bezpiecznie, a przede wszystkim osiągnie z nami cele. Serdecznie wszystkim zapraszam i osiągnijmy swój cel. Doszlifujmy diamenty, które do nas przychodzą.

Diamond Club
www: http://diamondclub.pl/
FB: https://www.facebook.com/DiamondClubfit/
Tel: +48 508 396 842
Lokalizacja:
Rynek 14
41-902 Bytom

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon