Meksykańska kuchnia w samym sercu Katowic

Odkąd zwiedziliście Meksyk po prostu zakochaliście w tym kraju, kulturze, a przede wszystkim kuchni! Nic więc dziwnego, że wiele razy próbowaliście otworzyć smak wakacji, niestety bezskutecznie. Może nie warto się tak męczyć, tylko wybrać się do restauracji, która serwuje wyborną kuchnie meksykańską? W centrum Katowic znamy takie miejsce – Biała Małpa Mexico, którą obowiązkowo musicie odwiedzić.

Byt zdjecie glowne

Meksykańska kuchnia w Katowicach

Jeżeli szukaliście miejsca na Śląsku, w którym zakosztujcie wybornych dań kuchni meksykańskiej, wasze poszukiwania możecie uznać za zakończone. Biała Małpa Mexico to restauracja meksykańska, w której poczujecie urok tego gorącego kraju już od samego wejścia. Meksykańskich akcentów nie brakuje, co widać zarówno po głównym barze, stolikach, a także licznych dekoracjach. Jeżeli wolicie zjeść na świeżym powietrzu, to nie problem. Biała Małpa Mexico posiada przestrony ogródek, który jest częścią wspólną restauracji oraz pubu Biała Małpa Multitap. Jedno jest pewne, na moment przeniesiecie się do gorącego Meksyku, który słynie z bogactwa kolorów, muzyki, a przede wszystkim wybornej kuchni.

zdjecie 1

Bogate menu

Na wstępie musicie wiedzieć, że z Białej Małpy Mexico nie wyjdziecie głodni, bo ich menu to totalna eksplozja smaków dla kubków smakowych. Czego warto spróbować? Możliwości jest naprawdę wiele, ale naszym zdaniem obowiązkową skosztujcie:

  • panierowanych i nadziewanych papryczek Jalepe?o,
  • Tacos,
  • Burrita,

i oczywiście quesadillii.

W przypadku dwóch ostatnich restauracja nie zapomniała o wegetarianach, którzy mogą skosztować obu dań w wersji wege. Czas oczekiwania mogą umilić wam drinki czy zimne piwo. Biała Małpa Mexico czeka na swoich gości przez cały tydzień. Jeżeli z jakiegoś nieznanego nam powodu nie możesz odwiedzić lokalu, możesz zdecydować na dowóz poprzez wolt.com.

Jedyna taka restauracja na Śląsku – Biała Małpa Mexico

Biała Małpa Mexico

ul. 3 Maja 38
40-097 Katowice
Tel. 604 866 173


FACEBOOK
| INSTAGRAM

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Oferta dla szkol foto

Przygoda na ściance wspinaczkowej w SKARPIE BYTOM

Bytom pobiegnie dla Jasia. Pięciolatek z walczy o zdrowie

Bytom pobiegnie dla Jasia. Pięciolatek z walczy o zdrowie

Rower wodny

Nowa atrakcja turystyczna w Bytomiu. Rowerkiem po stawie

Moje Miejsce Jura 1

Odpoczynek w stylu slow life? Jura Krakowsko-Częstochowska!

Plaża

Wiosenny wypoczynek nad Bałtykiem? Dlaczego nie!

Funzeum w Gliwicach 3

Wielkie otwarcie Funzeum w Gliwicach już 26 i 27 lutego 2022

Byt zdjecie glowne

Lubuskie – polska Toskania na zachodzie kraju