Wyrzucił małego kota z samochodu w Łagiewnikach na środku ulicy

Jechał samochodem, zatrzymał się na środku drogi w Łagiewnikach, otworzył szybę i wyrzucił małego kotka z samochodu. Tak ludzie pozbywają się właśnie swoich pupili w okresie wakacyjnym. Zwierzak walczy teraz o życie...

Byt wyrzucil kotka z samochodu bytom

To następny drastyczny przykład pozbywania się zwierząt, które są tylko problemem na urlopie. Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Bytomiu dostało dwa dni temu, 28 sierpnia, zgłoszenie o małym kocie wyrzuconym z samochodu w Bytomiu Łagiewnikach przy jednej z Firm.

Wyrzucił kota z samochodu i wcisnął gaz

Pan widział jak go wyrzucili z samochodu, tylko nie zdążył spisać numeru rejestracyjnego. Skupił się na kotku, który się turlał… – mówi nam Stefania Hitnarowicz, prezes bytomskiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. – Stanął, wyrzucił, ruszył z kopyta. Nie wiadomo czy kotek przeżyje. Jest teraz pod naszą opieką i będziemy go leczyć – dodaje.

Zwierzak jest już po wizycie u weterynarza. Został wstępnie przebadany. Ma niedowagę, a przy chodzeniu słania się na łapkach.

Są momenty, że jej główka lekko przechylona jest w prawą stronę, być może jest to uraz poupadkowy. Będziemy diagnozować, czy jest to powód urazu jak kotek został wyrzucony, czy ma problemy neurologiczne – wyjaśnia.

Wyrzucony z samochodu kot przebywa obecnie w domu tymczasowym. Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami prosi o pomoc w sfinansowaniu jego leczenia.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce

Oddział w Bytomiu

nr rachunku bankowego:
94 1020 2368 0000 2702 0182 4259

kod Swift Banku: BPKOPLPW

nr rachunku bankowego w formacie IBAN (dla przelewów z zagranicy):
PL94 1020 2368 0000 2702 0182 4259

fot. Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Oddział w Bytomiu

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon