Stwórz logo dla Piłkarskiej Akademii Polonii Bytom! Ruszył konkurs

Wielu fanów Polonii Bytom z pewnością marzyło o takiej okazji. Można zaprojektować oficjalne logo piłkarskiej akademii naszego klubu. Fani klubu wybiorą najlepszy projekt.

Byt bytom logo konkurs polonia

Akademia Polonii Bytom jest jedną z najbardziej prestiżowych szkółek piłkarskich na Śląsku. Może się poszczycić Certyfikacją PZPN w postaci Srebrnej Gwiazdki, a jej „nowy dom”, który akademia otrzyma w 2023 roku, przy ul. Piłkarskiej jest zgodny z normami PZPN oraz UEFA wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym. Placówka się rozwija i cieszy się coraz większym rozgłosem. Potrzebne jest nowe, niepowtarzalne logo, które będzie identyfikowane z bytomską akademią.

Ruszył konkurs na oficjalne logo Akademii Polonii Bytom

Dział marketingu spółki Bytomski Sport Polonia Bytom ogłosił konkurs na oficjalne logo Akademii Polonii Bytom. Potrzebny jest kreatywny koncept graficzny nowe emblematu, który będzie podstawą do stworzenia odświeżonego key-visualu. Zwycięski projekt będzie oficjalnym logo Akademii Polonii Bytom i wykorzystany do wszelkich działań związanych z rebrandingiem graficznym.

Fani Polonii Bytom będą mogli wybrać zwycięskie logo

Spośród wszystkich nadesłanych prac zostaną wytypowane dwa projekty, które będą walczyć o głosy fanów Polonii Bytom. Zwycięzca otrzyma koszulkę i statuetkę oraz zostanie zaproszony na oficjalne zaprezentowanie znaku. W mediach przygotowany zostanie także wywiad poświęcony projektowi oraz jego autorowi. Za drugie miejsce w ramach pocieszenia przewidziany został zestaw upominków.

Wytyczne konkursowe:

  • Logo powinno nawiązywać do piłki młodzieżowej oraz tonacji barw Polonii Bytom
  • Nowe logo należy wykonać w wersji kolorowej oraz monochromatycznej
  • Pliki konkursowe należy nadsyłać w formatach: png, pdf oraz w pliku otwartym (eps lub cdr) w rozmiarze 2000×2000 pikseli oraz w rozdzielczości 300ppi.

Projekty należy nadsyłać na adres: marketing@bspb.pl z dopiskiem "Konkurs kreatywny na logotyp Akademii Piłkarskiej – imię i nazwisko".

Termin nadsyłania prac – 11.08.2021r. do godziny 23:59.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon