Trwa drugi etap remontu Hali Sportowej przy ul. Strzelców Bytomskich

Remont Hali Sportowej przy ul. Strzelców Bytomskich idzie pełną parą. Rozpoczął się właśnie drugi etap prac. Inwestycja planowo ma zakończyć się w październiku.

Byt bytom hala strzelcow bytomskich

Wisienką na torcie będzie montaż płyt akustycznych typu KNAUF Heradesign, odpornych na uderzenia. Przeprowadzone zostaną także prace malarskie sufitu i ścian, stare oprawy oświetleniowe zostaną wymienione na nowe. W niektórych pomieszczeniach będą wymienione także drzwi.

To już kolejna modernizacja hali sportowej. W styczniu doczekała się nowej nawierzchni wysokiej klasy, która idealnie nadaje się do gry w piłkę ręczną i siatkówkę. Jak podaje Urząd Miejski w Bytomiu, wymiana podłogi była konieczna ze względu na zły stan techniczny. Oczywiście, przed rozpoczęciem obecnych prac nawierzchnia została odpowiednio zabezpieczona.

Przypomnijmy, że ponad dwa lata temu w obiekcie przeprowadzono także termomodernizację, podczas której między innymi wymieniono instalację centralnego ogrzewania, ocieplono dach i ściany oraz wymieniono stolarkę okienną.

Gdy obecny remont się skończy, z hali znów będą mogły korzystać dzieci w ramach swoich zajęć szkolnych, a także sekcje piłki ręcznej oraz karate.

fot. Hubert Klimek/UM Bytom

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon