Pracuj z nami w PETRALANIE

Dołącz do zespołu operatorów wózków widłowych w PETRALANIE, nowoczesnej fabryce mineralnej wełny skalnej w Bytomiu. To stabilna praca z perspektywami w przyjaznej atmosferze.

Byt obraz 13

W PETRALANIE zapewniamy pracownikom stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin. A do tego m.in. efektywny proces wdrożenia w obowiązki na danym stanowisku, możliwość rozwoju i awansu, który pociąga za sobą wzrost wynagrodzenia, oraz coś, co stanowi niewątpliwą wartość dodaną – przyjazną atmosferę.

https://www.youtube.com/watch?v=RakhoD2XBUU

Praca dla operatorów wózków widłowych

Obecnie prowadzimy rekrutację m.in. na stanowisko magazyniera – operatora wózków widłowych. Od kandydatów oczekujemy posiadania ważnych uprawnień do obsługi wózków widłowych wydanych przez Urząd Dozoru Technicznego. A do tego: sumienności, zaangażowania i minimum średniego wykształcenia. Praca na tym stanowisku polega przede wszystkim na przyjmowaniu i wydawaniu towarów z magazynu, kompletowaniu dostaw zgodnie z zamówieniami oraz utrzymania porządku i przechowywania towarów zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Prześlij życiorys już dzisiaj

Zainteresowany? Koniecznie wyślij nam swój życiorys na adres: rekrutacja@petralana.eu, a w temacie maila wpisz: MAGAZYNIER. Nie zapomnij o dodaniu klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Decydując się na aplikację weź pod uwagę, że to praca w systemie czterobrygadowym.

Aktualne oferty pracy zawsze na petralana.eu

Obecnie prowadzimy również rekrutację na stanowisko operatora do obsługi linii produkcyjnej. Szczegóły dotyczące tego ogłoszenia, oraz inne aktualne oferty pracy zawsze znajdziesz na stronie www.petralana.eu w zakładce KARIERA. Koncentrujemy się na wysokiej jakości oferowanych produktów, a osiągnięcie takiego poziomu nie byłoby możliwe bez odpowiednio wykwalifikowanej i zaangażowanej załogi.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

B4c4c0f04ca00bdd5a871e2d0060b71f

Jaki jest hokejowy początek roku dla Polonii Bytom?

Osiedle Kościuszki JWC 1 zdjęcie główne

Osiedle Kościuszki - wysoki standard przy Parku Śląskim

1 U1 A8952

Charakterne wyndliny Madej Wróbel pasują do wszystkiego!

Skrzyżowanie ul. Kilara i ul. Dojazd

Ulica Kilara doczeka się przebudowy?

Zabka przy ul jainty

Żabka zamknie sklepy w niedziele?

Byt zdjecie glowne

Koleje Śląskie zapraszają do udziału w badaniu...