Pracuj z nami w PETRALANIE

Dołącz do zespołu operatorów wózków widłowych w PETRALANIE, nowoczesnej fabryce mineralnej wełny skalnej w Bytomiu. To stabilna praca z perspektywami w przyjaznej atmosferze.

Byt obraz 13

W PETRALANIE zapewniamy pracownikom stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin. A do tego m.in. efektywny proces wdrożenia w obowiązki na danym stanowisku, możliwość rozwoju i awansu, który pociąga za sobą wzrost wynagrodzenia, oraz coś, co stanowi niewątpliwą wartość dodaną – przyjazną atmosferę.

https://www.youtube.com/watch?v=RakhoD2XBUU

Praca dla operatorów wózków widłowych

Obecnie prowadzimy rekrutację m.in. na stanowisko magazyniera – operatora wózków widłowych. Od kandydatów oczekujemy posiadania ważnych uprawnień do obsługi wózków widłowych wydanych przez Urząd Dozoru Technicznego. A do tego: sumienności, zaangażowania i minimum średniego wykształcenia. Praca na tym stanowisku polega przede wszystkim na przyjmowaniu i wydawaniu towarów z magazynu, kompletowaniu dostaw zgodnie z zamówieniami oraz utrzymania porządku i przechowywania towarów zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Prześlij życiorys już dzisiaj

Zainteresowany? Koniecznie wyślij nam swój życiorys na adres: rekrutacja@petralana.eu, a w temacie maila wpisz: MAGAZYNIER. Nie zapomnij o dodaniu klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Decydując się na aplikację weź pod uwagę, że to praca w systemie czterobrygadowym.

Aktualne oferty pracy zawsze na petralana.eu

Obecnie prowadzimy również rekrutację na stanowisko operatora do obsługi linii produkcyjnej. Szczegóły dotyczące tego ogłoszenia, oraz inne aktualne oferty pracy zawsze znajdziesz na stronie www.petralana.eu w zakładce KARIERA. Koncentrujemy się na wysokiej jakości oferowanych produktów, a osiągnięcie takiego poziomu nie byłoby możliwe bez odpowiednio wykwalifikowanej i zaangażowanej załogi.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon