Agora Bytom rozdaje urodzinowe torty!

15 listopada przyjdź do Agory Bytom, zrób zakupy i wygraj pyszny urodzinowy tort. Wszystko z okazji 11. urodzin Agory Bytom, które galeria handlowa będzie świętować wspólnie z mieszkańcami Bytomia.

Agora Bytom budynek 1

Pyszne torty urodzinowe mogą być wasze! Z okazji swoich 11. urodzin Agora Bytom przygotowała torty od Cukierni Sowa. Jak zdobyć słodki urodzinowy upominek? To proste! Vouchery na torty pojawią się 15 listopada w aplikacji lojalnościowej Agory Bytom
i będą tam dostępne przez kilka dni – do wyczerpania zapasów. Wystarczy, że w poniedziałek i kolejne dni zrobicie zakupy w Agorze Bytom, zeskanujecie paragon (minimum 20 zł) w aplikacji Agora i uzbieracie na swoim koncie lojalnościowym 15 Agora Monet, a tort urodzinowy będzie wasz.

- Lubimy świętować nasze urodziny razem z mieszkańcami Bytomia. Mam nadzieję, że słodki upominek w postaci tortu będzie miłym akcentem i pozwoli słodko wejść w nowy tydzień - mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Agora

Z okazji urodzin Agora Bytom obniżyła również próg paragonowy, od którego można zbierać Agora Monety. Teraz jest to minimum 20 zł. Galeria wydłużyła także czas na zeskanowanie paragonu z 2 do 4 dni.

Aplikację do zbierania punktów można pobrać np. z Google Play wpisując w wyszukiwarce hasło Agora Bytom. Agora Monety można wymienić na cenne nagrody rzeczowe, bilety do kina czy kawę i ciastko.

Nagrody za Agora Monety to również idealny pomysł na dodatkowy prezent mikołajkowy czy bożonarodzeniowy. Przykładowo za 100 zebranych Agora Monet można otrzymać torebkę Ochnik, za 200 – perfumy Hugo Boss, a za 33 - dużą książkę z Puciem.

Pula nagród w programie lojalnościowym zmienia się dynamicznie – dlatego warto sprawdzać katalog nagród w aplikacji lub na stronie internetowej galerii handlowej.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon