Agora Bytom zaprasza na wielkanocne warsztaty kreatywne dla całej rodziny

W tę sobotę Agora powita wiosnę. Wszystko za sprawą wielkanocnych warsztatów kreatywnych. Ozdabianie pisanek, tworzenie świątecznych dekoracji i kwiatowa fotościanka – galeria handlowa przygotowała moc atrakcji dla mieszkańców miasta!

Agora Bytom zaprasza na wielkanocne warsztaty kreatywne dla calej rodziny

Już w najbliższą sobotę Agora Bytom stanie się miejscem, gdzie mieszkańcy Bytomia będą mogli kreatywnie spędzić przedświąteczny czas. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się zdobienia pisanek przy użyciu różnorodnych metod – od batiku, przez kraszanki, po decoupage. Nie zabraknie również warsztatów poświęconych tworzeniu drewnianych zawieszek, kartek świątecznych, kwiatów z bibuły oraz innych papierowych dekoracji.

Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom, podkreśla znaczenie tego wydarzenia – Chcemy, aby nasze centrum handlowe było miejscem, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, szczególnie w tak ważnym czasie jak Święta Wielkanocne. Warsztaty są doskonałą okazją do wspólnego spędzania czasu, zacieśnienia więzi i rozwijania swoich pasji. Zapraszamy wszystkich, by dołączyli do nas w tym szczególnym dniu i stworzyli własne, unikalne wielkanocne dekoracje.

Dodatkową atrakcją jest możliwość wykonania zdjęć na wiosennej ściance, co z pewnością stanie się świetną pamiątką z tej rodzinnej zabawy. W planach jest również organizacja konkursu fotograficznego, w którym do wygrania będzie karta podarunkowa do sklepów w galerii.

wstęp jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów. Zainteresowani mogą dołączyć do warsztatów w dowolnym czasie, w miarę dostępności miejsc.

To wydarzenie to nie tylko okazja do spędzenia czasu z najbliższymi, ale także świetna szansa na odkrycie własnych zdolności artystycznych i włączenie się w twórczą atmosferę przygotowań do świąt. Agora Bytom zaprasza wszystkich do udziału w tym wyjątkowym dniu, pełnym inspiracji, twórczości i wielkanocnej radości.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon