Andrzej Kajzer, dyrektor GKS Szombierek Bytom rezygnuje z pełnienia funkcji

W nawiązaniu do docierających do mnie informacji, wedle których moja osoba może być przeszkodą w otrzymaniu dotacji finansowej dla klubu Szombierki Bytom, niniejszym składam rezygnację z pełnionej funkcji Dyrektora Klubu - napisał w rezygnacji były już dyrektor Andrzej Kajzer.

Bytomski2 kajzer rez

Rezygnacja dyrektora i ostentacyjny list opublikowany w Internecie to dalszy ciąg walki o pieniądze dla klubu piłkarskiego GKS Szombierki Bytom.

Przypomnijmy - po opublikowaniu listu do Prezydenta Bartyli, władze klubu Szombierki Bytom chciały wpłynąć na szybszą decyzję prezydenta w sprawie stypendiów zawodników. Pisaliśmy o tym w artykule „Damian Bartyla nie chce finansować piłkarskiego klubu GKS Szombierki Bytom?”.

W następstwie opublikowanego listy znalazły się pieniądze dla klubu. Niestety zadłużone Szombierki nie mogą z nich skorzystać. Żeby móc składać wnioski o dofinansowanie, trzeba przedłożyć zaświadczenie o niezaleganiu w ZUS i US. A jak się okazało Szombierki Bytom są zadłużone właśnie w tych instytucjach. O tym tez pisaliśmy w artykule „Miasto znajduje środki dla Szombierek Bytom”.

Co dalej z finansowaniem bytomskiej GKS-y? Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy rozważa się inne formy wsparcia dla klubu. Ale z tym przyjdzie poczekać do następnej sesji Rady Miasta. Tymczasem rezygnacja dyrektora to dowód że trwa zakulisowa walka polityczna.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bytomski5 KK Polonia B Ytom I Iligadruzyna

KK Polonia Bytom awansowała do II ligi koszykówki

Bytomski5 Prezentacja Polonii przed rund wiosenn

Prezentacja Polonii przed rundą wiosenną

Bytomski4 Polonia Bytom Jakub Kosowski foto Marcin Masalski2

Carbo-Koks Polonia Bytom vs Dekorglass...

Bytomski4 pilka

Polonia i Szombierki wygrały u siebie

Bytomski2 polmaraton2013

W półmaratonie bytomianin na podium

Polonia przegrywa pierwszy mecz w II lidze

Bytomski2 1369596782

Zawody trialowe w Bytomiu -ZDJĘCIA