Awantura domowa z nożem w ręce

19-latek podczas domowej awantury ugodził nożem partnera swojej matki. Pokrzywdzony 39-latek z raną kłutą prawego uda trafił do bytomskiego szpitala.

Wczorajszej nocy mundurowi zostali wysłani do interwencji przy ul. Rostka. Na miejscu funkcjonariusze zastali zgłaszającą 43-letnią kobietę, która poinformowała, że jej 39-letni konkubent został ugodzony nożem w nogę. Wezwana na miejsce karetka pogotowia odwiozła pokrzywdzonego z raną kłutą prawego uda do szpitala.

Policjanci wyjaśniając tą sprawę zatrzymali 19-letniego syna zgłaszającej, podejrzewanego o pchnięcie nożem bytomianina. Wczoraj śledczy przesłuchali świadków tego zdarzenia. Z wstępnych ustaleń wynika, że w mieszkaniu 43-latki przy ul. Rostka doszło do kłótni pomiędzy jej 19-letnim synem a jej 39-letnim partnerem. Wynikiem sprzeczki było ugodzenie nożem w prawe udo starszego z mężczyzn.

Śledczy przedstawili synowi kobiety zarzut popełnienia przestępstwa. Bytomianin przyznał się do jego popełnienia. Dzisiaj stanie przed bytomskim prokuratorem, który zdecyduje o jego dalszym losie. Za to przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bytomski4 policja1

Policja zatrzymuje kolejnego handlarza narkotyków

Kobieta potrącona przez ciężarowe volvo

Bytomski4 1073755246

Monitoring z kamer pomógł policji w złapaniu...

Bytomski4 1214193113

Kolejne potrącenie na przejściu dla pieszych

Bytomski4 109928979

Na obwodnicy bytomskiej czołowo zderzyły się...

Bytomski4 policja bytom

Pijany diler na nieproszonej prywatce

Bytomski2 27724552

Diler narkotyków zatrzymany