Będą KOLEJNE utrudnienia na placu Wolskiego. Tym razem wymiana studni

Z powodu ilości prowadzonych remontów i przebudów dróg w Bytomiu cierpliwość kierowców co rusz jest wystawiana na kolejne próby. W najbliższych dniach wystąpią następne utrudnienia w rejonie placu Wolskiego, lecz tym razem nie tylko będą związane z trwającą inwestycją kolejową.

Plac wolskiego 2022

Urząd Miejski w Bytomiu poinformował o remoncie trzech uszkodzonych studni kanalizacyjnych przed budynkiem przy placu Wolskiego 3. Prace zaplanowano na najbliższy weekend, a rozpoczną się już nocą z 5 na 6 maja i mają potrwać do niedzieli 7 maja. Jak można się domyślać, na tę okoliczność zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu w tym rejonie. Część jezdni ma zostać wykorzystana dla zaplecza technicznego, natomiast objazd zostanie wytyczony po tamtejszych miejscach parkingowych.

Remont studni zbiegnie się w czasie z kolejnym etapem montażu elementów nowego wiaduktu na Zamłyniu. Zarząd dróg postanowił wykorzystać ten moment, ponieważ właśnie ze względu na zamknięcie przejazdu pod wiaduktem ruch w tej okolicy w najbliższy weekend będzie mniejszy. Urzędnicy proszą, aby kierowcy zachowywali szczególną ostrożność i stosowali się do zmian w organizacji ruchu.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Zamkniety tunel pod torami

Tunel na Zamłynie zamknięty. Wyznaczono inne przejście

Byt centrum przesiadkowe01

Tramwaj pojedzie na dworzec

Byt centrum przesiadkowe01

Milion na projekt centrum przesiadkowego

Byt centrum przesiadkowe01

Węzeł jednak bez zmian?

Byt centrum przesiadkowe01

Centrum przesiadkowe będzie bublem?

Bytom Zderzenie tramwaju z samochodem osobowym

Zderzenie samochodu osobowego i tramwaju w Bytomiu

MZDiM

Psychiczne i fizyczne znęcanie w bytomskim MZDiM?