Będą objazdy i utrudnienia w czasie imprezy Dni Bytomia

Będą objazdy dla samochodów oraz zmiany w komunikacji miejskiej.

Bytomski2 ruch2 dni bytomia

W dniach 21 i 22 czerwca w godz. 15.00-23.00, tj. na czas trwania imprez prowadzonych na pl. Sobieskiego w ramach Dni Bytomia, wyłączony z ruchu kołowego zostanie odcinek ul. Piłsudskiego od ul. Korfantego do ul. Żołnierza Polskiego oraz odcinek ul. Podgórnej i Żołnierza Polskiego.

W związku z powyższym wprowadza się trasę objazdu dla ul. Piłsudskiego, która prowadzona będzie ulicami: Piłsudskiego – Korfantego – Smolenia – Chrobrego do Piłsudskiego.

ruch-dni-bytomia

Zmianie ulega również trasa przejazdu komunikacji pasażerskiej:
- zawieszone będzie funkcjonowanie przystanku autobusowego przy pl. Sobieskiego – wprowadzony będzie przystanek zamienny przy ul. Smolenia 35,
- trasa przejazdu autobusów linii nr 114 i 192 poprowadzona będzie od ul. Mickiewicza ulicami: Prusa- Chrobrego do Piłsudskiego z zawieszeniem funkcjonowania przystanku przy pl. Akademickim w godzinach 15.00-23.00.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Uchodźcy z Ukrainy w Bytomiu

Bytom gości uchodźców. Przyjechało ponad 50 Ukraińców

Przywrócono połączenie Bytom-Gliwice

Ponad 4500 pasażerów połączenia kolejowego Bytom-Gliwice

Koci Gościniec w Bytomiu

Bytomski Koci Gościniec w tarapatach

Aula Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej przed i po remoncie

Najpiękniejsza sala koncertowa Bytomia po renowacji

Zrzutka - Pomóż mi uratować Mamę

Bytomiankę czeka operacja za 150 tys. zł...

Ulica Miarki w Bytomiu

Zwężenie ulicy Miarki, ograniczenie prędkości

Bytomski2 954840 583428235020821 1428770406 n

Z fejsa Bytomski.pl