Będą tańce w Agorze

Gwiazdami wieczoru będą znani na całym świecie tancerze z grupy Fair Play Crew, których popisy mogliśmy oglądać m.in. w programach „You Can Dance” i „Mam Talent”. Specjalnie dla gości Agory wystąpi Krzysztof Falkowski ze swoim słynnym Falko Show, czyli unikatowym widowiskiem teatralnym z wykorzystaniem marionetek przypominających światowe gwiazdy estrady.

Bytomski2 agorataniec

W piątkowy wieczór w Agorze Bytom odbędzie się jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które połączy atrakcyjne promocje w sklepach z oryginalnymi niespodziankami, które na każdym kroku będą czekać na przybyłych gości. Gwiazdami wieczoru będą znani na całym świecie tancerze z grupy Fair Play Crew, których popisy mogliśmy oglądać m.in. w programach „You Can Dance” i „Mam Talent”. Specjalnie dla gości Agory wystąpi Krzysztof Falkowski ze swoim słynnym Falko Show, czyli unikatowym widowiskiem teatralnym z wykorzystaniem marionetek przypominających światowe gwiazdy estrady.

- Chcieliśmy, aby Noc Wyprzedaży w naszej galerii była wyjątkowa. Zdecydowaliśmy się na tematykę taneczną, więc bądźcie gotowi na naprawdę roztańczone zakupy – zachęca Hanna Petters-Kaczmarska, marketing manager Agory Bytom. Dla gości wystąpią także studenci bytomskiego wydziału Teatru Tańca Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. W galerii przez cały wieczór będzie można spotkać hostessy, które zachęcą do wspólnej zabawy i udziału w specjalnym, przygotowanym na ten wieczór konkursie. Na scenie pojawi się również grupa COOLDANCE, która odbywa zajęcia taneczne w Agorze pod okiem Sebastiana Kowalczyka.

Sklepy Agory specjalnie na ten wieczór przygotowały atrakcyjne rabaty sięgające nawet do – 70%. To jednak nie wszystko! Dodatkowo za zrobione zakupy będzie można wygrać atrakcyjne nagrody, które czekają na najlepszych łowców okazji.

- Zbliżająca się noc wyprzedaży zaskoczy wszystkich promocjami, które wiele z naszych sklepów trzyma w tajemnicy do ostatniej chwili. Na gości czekają jednak nie tylko wyprzedaże, ale także bogaty program pełny tańca i muzyki. Mamy nadzieję, że przygotowane atrakcje umilą wszystkim wieczorne zakupy. – dodaje Hanna Petters-Kaczmarska.

Taneczna Noc Wyprzedaży 14 czerwca, od godz. 20.00 do 24.00.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon