Biznesowy update w Bytomiu. Na agendzie: nowości podatkowe i wsparcie przedsiębiorczości

Przedsiębiorcy z Bytomia mogą zaktualizować swoją wiedzę w zakresie ostatnich zmian w systemie podatkowym oraz możliwości uzyskania wsparcia dla swoich firm. Na spotkanie zaprasza Bytomska Izba Przemysłowo-Handlowa.

Freepik
Spotkanie biznesowe

BIPH od już od blisko 30 lat integruje lokalne środowisko biznesowe zrzeszając w swoim gronie kilkadziesiąt przedsiębiorstw - zarówno małych, jak i bardzo dużych. Izba regularnie organizuje spotkania, na których omawiane są ważne kwestie wpływające na warunki prowadzenia firm w Polsce.

Już we wtorek, 20 lutego o 13:00 w sali konferencyjnej CH Agora Bytom odbędzie się kolejne takie spotkanie. Tym razem główny ekspert skarbowy Urzędu Skarbowego w Bytomiu - Bogumiła Garbowy - przedstawi zmiany dotyczące wyboru formy opodatkowania, zwolnienia przedmiotowe, nowe limity, działalność nierejestrowaną, dobrowolny przychód z dotacji, nowy podatek przy inwestycyjnym zakupie mieszkań, nowe usługi w e-Urzędzie Skarbowym oraz konto organizacji w e-Urzędzie Skarbowym.

W dalszej części spotkania swoją prezentację przedstawi zastępca dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Bytomiu - Grzegorz Tomczak - który zapozna zebranych z ofertą wsparcia dla przedsiębiorców.

Po prezentacjach uczestnicy spotkania będą mieli możliwość zadawania pytań prowadzącym, by doszczegółowić interesujące ich kwestie. Spotkanie potrwa do 15:00.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon