Blisko pół tysiąca działek narkotyków znaleziono u dwóch bytomian. Grozi im do 10 lat więzienia

Bytomscy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy byli w posiadaniu znacznych ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko pół tysiąca działek substancji psychoaktywnych. Mężczyznom grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Zdj. ilustracyjne/ KMP w Bytomiu
Spore ilości narkotyków w bytomian

W środę, 1 marca policjanci z komendy miejskiej w Bytomiu zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości narkotyków. Funkcjonariusze ustalili, że 30-letni bytomianin przechowuje również spore ilości substancji psychoaktywnych mieszkaniu przy ulicy Strzelców Bytomskich. W lokalu mundurowi znaleźli amfetaminę oraz marihuanę. Z zabezpieczonych substancji można było przygotować ponad 430 porcji dilerskich.

Do drugiego zatrzymania doszło w piątek, 3 marca. Wówczas w ręce policjantów z komisariatu V wpadł 25-letni mężczyzna, który z kolei w swoim mieszkaniu przechowywał mefedron oraz marihuanę. Bytomianie zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Zastosowano wobec nich dozór policyjny. Za popełnione przestępstwo grozi im do 10 lat więzienia.

Narkotyki bytom

Może Cię zainteresować:

Bytom. W mieszkaniu miał ponad kilogram narkotyków. Dilerowi grozi nawet 10 lat za kratkami

Autor: Redakcja

27/02/2023

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon