Bytom na mapie National Geographic #jesttyledoodkrycia

Bytom wystąpił na mapie National Geographic, w ramach kampanii #jesttyledoodkrycia. Nasze miasto udokumentował duet znanych odkrywców - Vienio i Filip Springer, którzy w pierwszej kolejności odwiedzili „nasze podwórko”.

Bytom na mapie #jesttyledoodkrycia

Kanał National Geographic w ramach kampanii #jesttyledoodkrycia chce zachęcić swoich widzów do uprawiania flaneringu – sztuki gubienia się w mieście i odkrywania go po swojemu. Mistrzowie tego „sportu”, czyli Vienio i Filip Springer, pod lupę wzięli Bytom, który zdecydowali się umieścić na mapie www.jesttyledoodkrycia.pl.

– Specjalnie dla głodnych przygód Odkrywców kanał National Geographic zainicjował powstanie mapy inspirujących miejsc. Będziemy ją budować wspólnie z Wami, bo mapa powstała z myślą o każdym, komu bliska jest przygoda, nauka, eksploracja i …flanering! Flanering oznacza spacerowanie i zbaczanie z utartych ścieżek po to, by dostrzec nieznane oblicze miasta. Kanał National Geographic pokaże Ci, że nawet w najbliższej dzielnicy, najsłynniejszym czy najbardziej nieoczywistym mieście jest jeszcze tyle do odkrycia! – zachęcają twórcy cyklu.


Ci, którzy są głodni miejskich przygód, mogą też ich zaznać na antenie i poznać sekrety miast w cyklu programów National Geographic: „Mistrzowska Architektura”, „Pomysł na miasto” i wiele innych w każdą środę i czwartek od 21:00.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon