Bytom na mapie National Geographic #jesttyledoodkrycia

Bytom wystąpił na mapie National Geographic, w ramach kampanii #jesttyledoodkrycia. Nasze miasto udokumentował duet znanych odkrywców - Vienio i Filip Springer, którzy w pierwszej kolejności odwiedzili „nasze podwórko”.

Bytom na mapie #jesttyledoodkrycia

Kanał National Geographic w ramach kampanii #jesttyledoodkrycia chce zachęcić swoich widzów do uprawiania flaneringu – sztuki gubienia się w mieście i odkrywania go po swojemu. Mistrzowie tego „sportu”, czyli Vienio i Filip Springer, pod lupę wzięli Bytom, który zdecydowali się umieścić na mapie www.jesttyledoodkrycia.pl.

– Specjalnie dla głodnych przygód Odkrywców kanał National Geographic zainicjował powstanie mapy inspirujących miejsc. Będziemy ją budować wspólnie z Wami, bo mapa powstała z myślą o każdym, komu bliska jest przygoda, nauka, eksploracja i …flanering! Flanering oznacza spacerowanie i zbaczanie z utartych ścieżek po to, by dostrzec nieznane oblicze miasta. Kanał National Geographic pokaże Ci, że nawet w najbliższej dzielnicy, najsłynniejszym czy najbardziej nieoczywistym mieście jest jeszcze tyle do odkrycia! – zachęcają twórcy cyklu.


Ci, którzy są głodni miejskich przygód, mogą też ich zaznać na antenie i poznać sekrety miast w cyklu programów National Geographic: „Mistrzowska Architektura”, „Pomysł na miasto” i wiele innych w każdą środę i czwartek od 21:00.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bytom pobiegnie dla Jasia. Pięciolatek z walczy o zdrowie

Bytom pobiegnie dla Jasia. Pięciolatek z walczy o zdrowie

Restauracja Widzimisie w Bytomiu

Widzimisie w Parku Kachla w Bytomiu

Karol Walas

Jak terapeuta z przedszkola stał się fotografem przyrody

Zdjęcie Główne

Jura Krakowsko-Częstochowska - atrakcje dla każdego

Rabka-Zdrój

Nie masz planów na weekend? Odwiedź Rabkę-Zdrój

E1 GOKART tworzy największą sieć torów kartingowych w Europie

Gokarty przez cały rok w E1GOKART!

Oferta dla szkol foto

Przygoda na ściance wspinaczkowej w SKARPIE BYTOM