Bytom. Próbowali uciec przed wymiarem sprawiedliwości, ale coś poszło nie tak...

W ręce bytomskich policjantów wpadły trzy poszukiwane osoby. Zatrzymani próbowali uniknąć konsekwencji swoich czynów, ale ich plany pokrzyżowali funkcjonariusze.

Komenda Miejska Policji w Bytomiu
Bytom policja zatrzymanie 2022

Poszukiwani w rękach policji

- Bytomscy policjanci podejmują szereg działań w celu zatrzymywania osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Dzięki temu w ręce mundurowych niemal codziennie wpada osoba poszukiwana - stwierdzają stróże prawa.

Niedawna tego typu akcja miała miejsce w tym tygodniu. W poniedziałek, 5 września, funkcjonariuszom udało się zatrzymać trzech poszukiwanych mężczyzn. Byli to 38-latek, 40-latek i 51-latek. Poszukiwał ich Sąd Rejonowy w Będzinie. Teraz zostali skierowani do zakładu karnego. Odbędą tam wymierzoną im karę pozbawienia wolności.

- Praca związana z zatrzymywaniem osób poszukiwanych to niejednokrotnie długie i mozolne zbieranie danych, pozwalające ustalić miejsce ukrywania się poszukiwanego. Każdy może pomóc organom ścigania w schwytaniu osoby, która od dawna ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości. Jeśli wiemy, gdzie przebywa taka osoba, możemy anonimowo poinformować o tym jednostkę Policji telefonicznie lub za pośrednictwem formularza na stronie internetowej - przypominają mundurowi.
Policja bytom

Może Cię zainteresować:

Ponad 1200 działek dilerskich znaleziono w centrum Bytomia. Policja zatrzymała właściciela

Autor: Redakcja Bytomski

08/09/2022

Bytom policja

Może Cię zainteresować:

Bytom. Włamywacze zatrzymani na gorącym uczynku. Próbowali uciec ze skradzionymi rowerami

Autor: Urszula Gołkowska

05/09/2022

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon