Bytomianin chciał oszukać policjantów w Świętochłowicach, podając im fałszywe dane. Okazało się, że miał ku temu powód

Gdyby nie swoje nieracjonalne zachowanie, 30-letni mieszkaniec Bytomia tak szybko nie trafiłby do aresztu. Ale postanowił sobie pokrzyczeć przed sklepem, co zwróciło uwagę patrolujących Świętochłowice policjantów.

Zatrzymanie policja bytomianin

Świętochłowiccy mundurowi podczas patrolu po mieście zauważyli mężczyznę, który wyszedł ze sklepu i zaczął głośno krzyczeć, używając przy tym przekleństw. Natychmiast postanowili go wylegitymować.

Mężczyzna jednak twierdził, że nie ma przy sobie dokumentu i poda swoje dane. Podczas weryfikacji zdjęcia w policyjnych systemach okazało się, że to nie jest ta sama osoba. W wyniku dalszych czynności mundurowi ujawnili przy nim dokument tożsamości, a po chwili wyszedł na jaw powód jego kłamstw.

30-letni mieszkaniec Bytomia był bowiem poszukiwany za wcześniejsze kradzieże i od blisko dwóch miesięcy ukrywał się przed organami ścigania.

Za szereg wykroczeń, w tym umyślne wprowadzenie w błąd co do swojej tożsamości, mundurowi nałożyli na 30-latka mandaty karne na łączną sumę 1100 złotych. Poszukiwany trafił do aresztu, gdzie zgodnie z wydanym nakazem spędzi najbliższy miesiąc.

Pozar przy bonczyka

Może Cię zainteresować:

Zapaliła się opuszczona kamienica w Miechowicach. Jedna osoba poszkodowana

Autor: Redakcja Bytomski

27/04/2024

Bytom policja foto

Może Cię zainteresować:

Bytom: Kierowca z narkotykami i zakazem prowadzenia zatrzymany. Był poszukiwany przez sąd

Autor: Redakcja Bytomski

25/04/2024

Smieci przy brzezinskiej

Może Cię zainteresować:

Przywiózł śmieci do Bytomia aż z Radlina. Nie spodziewał się, że zostanie przyłapany

Autor: Redakcja Bytomski

22/04/2024

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon