Bytomianin dziękuje policjantom i strażnikom miejskim za kontrole noszenia maseczek

Nie tylko z niechęcią spotykają się policjanci i strażnicy miejscy, którzy kontrolują obowiązek zakładania maseczek w zamkniętych pomieszczeniach czy w komunikacji miejskiej. Pewien bytomianin nawet ich pochwalił w oficjalnym piśmie.

Policjanci i strażnicy miejscy w całej Polsce wzmogli kontrolę przestrzegania obowiązku noszenia maseczek w środkach komunikacji miejskiej, placówkach handlowych, gastronomicznych i usługowych.

Oprócz niezadowolonych, są też osoby popierające takie działania, więcej - dziękujące policjantom i strażnikom za sumienne kontrole.

Do Gabinetu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach, na ręce komendanta nadinspektora Romana Rabsztyna, wpłynęły podziękowania od mieszkańca Bytomia dla policjantów bytomskiej drogówki i Straży Miejskiej w Bytomiu.

Mężczyzna dziękuje za skuteczne działania, które zostały przeprowadzone 13 listopada 2021 roku w różnych miejscach Bytomia. Stróże prawa kontrolowali wtedy obowiązek noszenia maseczek w środkach komunikacji miejskiej, placówkach handlowych, gastronomicznych i usługowych.

Bytomianin w swoich podziękowaniach wyraził również wdzięczność za zaangażowanie policjantów oraz strażników i zaznaczył, że powtarzają się sytuacje, w których ludzie ignorują obowiązek noszenia maseczek, dlatego prowadzone kontrole są konieczne.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

IMG 8019

Bytomianie zapłacą więcej za śmieci. Podwyżka jesienią

Straż pożarna Bytom (zdjęcie ilustracyjne)

Nocny pożar w kamienicy w Bytomiu. 12 osób ewakuowano

Przedszkole 48 remont

Przedszkole już nie szpeci. Jest estetycznie i ciepło

EC Szombierki

101. urodziny EC Szombierki. Licytacja czy wywłaszczenie?

Ulica Miarki, Bytom

Ulica Miarki. Nowa organizacja ruchu już na stałe

Nominacja Wiesława Kukuły do stopnia generała broni

Trzecia gwiazdka dla generała Wiesława Kukuły, dowódcy WOT

Ul. Dworcowa w Bytomiu

Przebudowa ul. Dworcowej. Co nas czeka? Niedługo konsultacje