Bytomianin dziękuje policjantom i strażnikom miejskim za kontrole noszenia maseczek

Nie tylko z niechęcią spotykają się policjanci i strażnicy miejscy, którzy kontrolują obowiązek zakładania maseczek w zamkniętych pomieszczeniach czy w komunikacji miejskiej. Pewien bytomianin nawet ich pochwalił w oficjalnym piśmie.

Policjanci i strażnicy miejscy w całej Polsce wzmogli kontrolę przestrzegania obowiązku noszenia maseczek w środkach komunikacji miejskiej, placówkach handlowych, gastronomicznych i usługowych.

Oprócz niezadowolonych, są też osoby popierające takie działania, więcej - dziękujące policjantom i strażnikom za sumienne kontrole.

Do Gabinetu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach, na ręce komendanta nadinspektora Romana Rabsztyna, wpłynęły podziękowania od mieszkańca Bytomia dla policjantów bytomskiej drogówki i Straży Miejskiej w Bytomiu.

Mężczyzna dziękuje za skuteczne działania, które zostały przeprowadzone 13 listopada 2021 roku w różnych miejscach Bytomia. Stróże prawa kontrolowali wtedy obowiązek noszenia maseczek w środkach komunikacji miejskiej, placówkach handlowych, gastronomicznych i usługowych.

Bytomianin w swoich podziękowaniach wyraził również wdzięczność za zaangażowanie policjantów oraz strażników i zaznaczył, że powtarzają się sytuacje, w których ludzie ignorują obowiązek noszenia maseczek, dlatego prowadzone kontrole są konieczne.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon