Bytomianin dziękuje policjantom i strażnikom miejskim za kontrole noszenia maseczek

Nie tylko z niechęcią spotykają się policjanci i strażnicy miejscy, którzy kontrolują obowiązek zakładania maseczek w zamkniętych pomieszczeniach czy w komunikacji miejskiej. Pewien bytomianin nawet ich pochwalił w oficjalnym piśmie.

Policjanci i strażnicy miejscy w całej Polsce wzmogli kontrolę przestrzegania obowiązku noszenia maseczek w środkach komunikacji miejskiej, placówkach handlowych, gastronomicznych i usługowych.

Oprócz niezadowolonych, są też osoby popierające takie działania, więcej - dziękujące policjantom i strażnikom za sumienne kontrole.

Do Gabinetu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach, na ręce komendanta nadinspektora Romana Rabsztyna, wpłynęły podziękowania od mieszkańca Bytomia dla policjantów bytomskiej drogówki i Straży Miejskiej w Bytomiu.

Mężczyzna dziękuje za skuteczne działania, które zostały przeprowadzone 13 listopada 2021 roku w różnych miejscach Bytomia. Stróże prawa kontrolowali wtedy obowiązek noszenia maseczek w środkach komunikacji miejskiej, placówkach handlowych, gastronomicznych i usługowych.

Bytomianin w swoich podziękowaniach wyraził również wdzięczność za zaangażowanie policjantów oraz strażników i zaznaczył, że powtarzają się sytuacje, w których ludzie ignorują obowiązek noszenia maseczek, dlatego prowadzone kontrole są konieczne.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Pokojowa manifestacja na Rynku w Bytomiu

Bytomianie solidarni z Ukrainą [ZDJĘCIA]

Straż pożarna Bytom (zdjęcie ilustracyjne)

Nocny pożar w kamienicy w Bytomiu. 12 osób ewakuowano

Przedszkole 48 remont

Przedszkole już nie szpeci. Jest estetycznie i ciepło

Nowy arcybiskup archidiecezji katowickiej Adrian Galbas

Nowy arcybiskup diecezji katowickiej pochodzi z Bytomia!

Ulica Miarki, Bytom

Ulica Miarki. Nowa organizacja ruchu już na stałe

Nominacja Wiesława Kukuły do stopnia generała broni

Trzecia gwiazdka dla generała Wiesława Kukuły, dowódcy WOT

Ul. Dworcowa w Bytomiu

Przebudowa ul. Dworcowej. Co nas czeka? Niedługo konsultacje