Bytomscy policjanci przejęli narkotyki i lewy tytoń

W ostatnich dniach bytomscy stróże prawa przejęli znaczne ilości nielegalnego tytoniu oraz narkotyków. Ich posiadacze mają teraz poważne kłopoty.

KMP Bytom
Przejety tyton

Jak informuje bytomska komenda, policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą namierzyli 52-letnią kobietę, która w swoim mieszkaniu miała przechowywać duże ilości wyrobów tytoniowych. Trop okazał się słuszny, ponieważ na miejscu śledczy znaleźli aż 20 kilogramów tytoniu bez polskich znaków akcyzy. Teraz właścicielce nielegalnego towaru grozi wysoka grzywna i kara pozbawienia wolności do 3 lat. O jej dalszym losie zadecyduje sąd.

Z kolei w czwartek policjanci z komisariatu przy ul. Rostka ustalili, że 28-letni mężczyzna posiada w swoim śródmiejskim mieszkaniu zabronione środki. Przeszukanie lokalu dało efekt, ponieważ na miejscu znaleziono amfetaminę, z której można było przygotować ponad 850 działek dilerskich. Mężczyźnie postawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, a prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. W więzieniu może spędzić nawet 10 lat.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Ja to zawsze mialem leb do interesow

Gość miał w mieszkaniu istną aptekę, a drugi kradł łóżka

Zatrzymanie z narkotykami

Nie chciał iść do więzienia. Wpadł z narkotykami

Narkotyki

Ukrywała amfetaminę w mieszkaniu

Tytoń bez akcyzy Bytom

Służby zabezpieczyły prawie 3 tys. nielegalnych papierosów

Wypadek na ul. Strzelców Bytomskich

Kobieta przebiegała przez jezdnię i wpadła pod autobus

Bytomski2 27724552

Diler narkotyków zatrzymany

Bytomski2 1931140544

Handlarze narkotyków zatrzymani