Bytomska firma zatrudnia. Poszukiwani są Serwisanci Taboru Kolejowego

Spółka Stabilo działająca w Łagiewnikach powiększa swoją załogę i poszukuje ludzi, którzy do niej dołączą. Właśnie trwa nabór na Serwisantów Taboru Kolejowego.

Stabilo bytom

Stabilo sp. z o.o. od wielu lat specjalizuje się w kompleksowym serwisowaniu przenośników taśmowych. Firma posiada nowoczesny park maszynowy i narzędzia oraz dysponuje wysoko wykwalifikowanym zespołem pracowników. W oparciu o zbudowane zaplecze techniczne i organizacyjne niedawno spółka poszerzyła swoją ofertę o serwisowanie taboru kolejowego i w tym zakresie obsługuje zarówno prywatne, jak i publiczne przedsiębiorstwa z sektora transportu kolejowego.

Poszukiwani Serwisanci Taboru Kolejowego

W celu rozbudowy swoich mocy serwisowych Stabilo sp. z o.o. poszukuje wielu kandydatów z Bytomia i okolic do pracy na stanowisku Serwisant Taboru Kolejowego. Zatrudnienie jest możliwe od zaraz w pełnym wymiarze (pełen etat). Firma oferuje umowę o pracę lub zlecenie, możliwość awansu i podnoszenia kwalifikacji, serwisowy samochód służbowy z bonem paliwowym, wszelkie niezbędne badania, narzędzia, ubrania, szkolenia i pozwolenia do wykonywania obowiązków oraz system wynagrodzeń złożony ze stałej podstawy i premii zadaniowej. Kandydaci mogą liczyć na pensję w wysokości od 4500 do 7500 zł netto (na rękę).

Zakres obowiązków na tym stanowisku obejmuje:

  • wykonywanie przeglądów wagonów
  • diagnozowanie i usuwanie usterek wagonów towarowych w terenie i na miejscu
  • konserwacja maszyn i urządzeń kolejowych, modernizacja wagonów
  • współpraca z pracownikami innych działów firmy
  • podnoszenie bezpieczeństwa i efektywności pracy maszyn

Poszukiwani są kandydaci w wieku od 20 do 55 lat, którzy posiadają doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz będą zaangażowani w wykonywane obowiązki i dyspozycyjni do wyjazdów serwisowych.

Serwisowanie taboru kolejowego to stosunkowo nowa, lecz już ugruntowana i przyszłościowa usługa w firmie Stabilo, oferująca pracownikom unikalną szansę na wniesienie istotnego wkładu prowadzącego do dalszego rozwoju zawodowego poprzez współtworzenie nowych projektów.

Serwis Kolejowy Stabilo w Bytomiu

Zakład firmy Stabilo w Bytomiu posiada własną bocznicę kolejową, na której są realizowane bardziej skomplikowane i długoterminowe remonty po podstawieniu taboru przez klienta. Oprócz tego spółka dysponuje mobilnymi brygadami serwisowymi realizującymi doraźne naprawy i konserwacje z możliwością dojazdu na miejsce wskazane przez przewoźnika na terenie całego Śląska. Firma stale poszerza zakres wiedzy i doświadczenia swojego zespołu, aby podejmować coraz bardziej skomplikowane zlecenia.

Więcej informacji na temat oferowanego zatrudnienia można uzyskać pod numerem telefonu 516 816 308. Aplikacje można składać za pośrednictwem portalu ObenJobs.com.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon