Bytomska Policja usuwa narkotyki z rynku

Za sprawą działań prowadzonych przez policjantów z Bytomia z ulic zniknęły tysiące działek zakazanych substancji. Tylko w ostatnich dniach zatrzymano 6 osób za posiadanie narkotyków.

KMP Bytom
39 781781

W miniony poniedziałek i wtorek kryminalni z komisariatów trzeciego i pierwszego wraz z policjantami z Wydziału Kryminalnego bytomskiej komendy zatrzymali piątkę posiadaczy substancji psychoaktywnych, które są zabronione w polskim prawie. W mieszkaniu jednego z mężczyzn zabezpieczono amfetaminę i metaamfetaminę, z której można było przygotować łącznie 615 działek dilerskich, a ponadto 27 działek marihuany.

Zatrzymani są mieszkańcami Bytomia i Chorzowa w wieku od 23 do 49 lat. Wszystkim postawiono zarzuty. Grozi im do trzech lat pozbawienia wolności.

Bytomscy policjanci zatrzymali również 41-letniego mężczyznę, w posiadaniu którego znajdowała się ilość amfetaminy i metaamfetaminy, z jakiej można by przygotować aż 8590 działek dilerskich, a oprócz tego również 19 tabletek ectasy.

Prokurator postawił bytomianinowi zatrzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Zastosowano wobec niego policyjny dozór. Za popełnione przestępstwo może trafić za kratki nawet na 10 lat.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon