Bytomska Spółdzielnia Mieszkaniowa – Stawiamy na przyszłość!

Ostatnie 12 miesięcy były okresem wytężonej pracy na rzecz Spółdzielni i wszystkich jej Mieszkańców. Zakończono termomodernizację kolejnych budynków, a jej efekty widoczne są już przy ulicach Żeromskiego oraz Witczaka. I są naprawdę spektakularne! Zadbano nie tylko o komfort cieplny (zwiększa się oszczędność na kosztach ogrzewania) ale również o nowoczesną elewację, która bardzo pozytywnie wpływają na wizerunek Miasta. Warto pamiętać, że BSM jest beneficjentem programu PEC.

Bytomska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Na tym jednak Spółdzielnia nie zamierza w 2022 roku poprzestać! W planach są kolejne prace znacząco wpływające na jakość i komfort życia Mieszkańców. Będą więc standardowe prace brukarskie czy dekarsko-blacharskie. Nastąpią kolejne wymiany wind – starsze modele żegnamy na rzecz cichych, bezpiecznych i estetycznych.

Po pierwsze - Mieszkańcy

BSM odpowiedziała na potrzeby swoich Mieszkańców i właśnie dla nich stworzyła nowe miejsca parkingowe na Osiedlu:

  • Arki Bożka,
  • Szombierki Południe,
  • Szombierki Północ.

Spółdzielnia zadbała również o tereny zielone w swoich zasobach, sadząc nową roślinność, usuwając chore drzewa, które mogłyby zainicjować wypadek i zakłócić spokój. A skoro o bezpieczeństwie mowa, Bytomska Spółdzielnia Mieszkaniowa przyłączyła się do akcji dbania o bezpieczeństwo poprzez przegląd wszystkich instalacji gazowych, wymiany zaworów w swoich nieruchomościach.

Czas wolny

Mimo trwającej pandemii Covid-19, Spółdzielcze Kluby BSM - Relaks i Sezam nie zawiesiły swojej działalności. W dalszym ciągu oferują atrakcyjne zajęcia:

  • Plastyczne,
  • Taneczne,
  • Muzyczne,
  • Sportowe,

i wiele więcej! Oczywiście, z zajęć mogą skorzystać zarówno:

  • Dzieci,
  • Młodzież,
  • Dorośli,

a także seniorzy. Chętnych nie brakuje, co tylko potwierdza ich wysoki poziom.
W tym roku w obu Klubach wystartuje zwycięski projekt z tegorocznego BO - Bytomskie Projekcje Filmowe, wspierany przez BSM. Co jeszcze spółdzielnia szykuje w przyszłym roku?

Pracowity rok 2022

Bytomska Spółdzielnia Mieszkaniowa z pewnością nie zamierza spoczywać na laurach. Prac i wyzwań jest sporo, bo to nie tylko kontynuacja termomodernizacji budynków pośród swoich zasobów, wymiany wind czy troska o mienie. Spółdzielnia zadba również o tereny zielone, sadząc nową roślinność i pielęgnując już istniejącą. Na efekty dotychczasowej pracy wystarczy poczekać do wiosny – naprawdę będzie warto.

Tymczasem mieszkańcy Arki Bożka wyczekują rozpoczęcia prac związanych z przebudową obecnego boiska do piłki nożnej, które zamieni się w Wielofunkcyjne Boisko Sportowe. Warto zaznaczyć, że jest to drugi zwycięski projekt w ramach tegorocznego BO wspieranego przez Bytomską Spółdzielnie Mieszkaniową. Kolejny rok przyniesie pozytywne zmiany nie tylko dla Mieszkańców spółdzielni ale i całego Bytomia – i bardzo dobrze!

Bytomska Spółdzielnia Mieszkaniowa (Biuro Zarządu)
WWW | FACEBOOK
ul. Kolejowa 1a 41-902 Bytom
Tel.: (32) 281 12 91
E-mail: zarz@bsm.bytom.pl

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon