Bytomska Spółdzielnia Mieszkaniowa – Stawiamy na przyszłość!

Ostatnie 12 miesięcy były okresem wytężonej pracy na rzecz Spółdzielni i wszystkich jej Mieszkańców. Zakończono termomodernizację kolejnych budynków, a jej efekty widoczne są już przy ulicach Żeromskiego oraz Witczaka. I są naprawdę spektakularne! Zadbano nie tylko o komfort cieplny (zwiększa się oszczędność na kosztach ogrzewania) ale również o nowoczesną elewację, która bardzo pozytywnie wpływają na wizerunek Miasta. Warto pamiętać, że BSM jest beneficjentem programu PEC.

Bytomska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Na tym jednak Spółdzielnia nie zamierza w 2022 roku poprzestać! W planach są kolejne prace znacząco wpływające na jakość i komfort życia Mieszkańców. Będą więc standardowe prace brukarskie czy dekarsko-blacharskie. Nastąpią kolejne wymiany wind – starsze modele żegnamy na rzecz cichych, bezpiecznych i estetycznych.

Po pierwsze - Mieszkańcy

BSM odpowiedziała na potrzeby swoich Mieszkańców i właśnie dla nich stworzyła nowe miejsca parkingowe na Osiedlu:

  • Arki Bożka,
  • Szombierki Południe,
  • Szombierki Północ.

Spółdzielnia zadbała również o tereny zielone w swoich zasobach, sadząc nową roślinność, usuwając chore drzewa, które mogłyby zainicjować wypadek i zakłócić spokój. A skoro o bezpieczeństwie mowa, Bytomska Spółdzielnia Mieszkaniowa przyłączyła się do akcji dbania o bezpieczeństwo poprzez przegląd wszystkich instalacji gazowych, wymiany zaworów w swoich nieruchomościach.

Czas wolny

Mimo trwającej pandemii Covid-19, Spółdzielcze Kluby BSM - Relaks i Sezam nie zawiesiły swojej działalności. W dalszym ciągu oferują atrakcyjne zajęcia:

  • Plastyczne,
  • Taneczne,
  • Muzyczne,
  • Sportowe,

i wiele więcej! Oczywiście, z zajęć mogą skorzystać zarówno:

  • Dzieci,
  • Młodzież,
  • Dorośli,

a także seniorzy. Chętnych nie brakuje, co tylko potwierdza ich wysoki poziom.
W tym roku w obu Klubach wystartuje zwycięski projekt z tegorocznego BO - Bytomskie Projekcje Filmowe, wspierany przez BSM. Co jeszcze spółdzielnia szykuje w przyszłym roku?

Pracowity rok 2022

Bytomska Spółdzielnia Mieszkaniowa z pewnością nie zamierza spoczywać na laurach. Prac i wyzwań jest sporo, bo to nie tylko kontynuacja termomodernizacji budynków pośród swoich zasobów, wymiany wind czy troska o mienie. Spółdzielnia zadba również o tereny zielone, sadząc nową roślinność i pielęgnując już istniejącą. Na efekty dotychczasowej pracy wystarczy poczekać do wiosny – naprawdę będzie warto.

Tymczasem mieszkańcy Arki Bożka wyczekują rozpoczęcia prac związanych z przebudową obecnego boiska do piłki nożnej, które zamieni się w Wielofunkcyjne Boisko Sportowe. Warto zaznaczyć, że jest to drugi zwycięski projekt w ramach tegorocznego BO wspieranego przez Bytomską Spółdzielnie Mieszkaniową. Kolejny rok przyniesie pozytywne zmiany nie tylko dla Mieszkańców spółdzielni ale i całego Bytomia – i bardzo dobrze!

Bytomska Spółdzielnia Mieszkaniowa (Biuro Zarządu)
WWW | FACEBOOK
ul. Kolejowa 1a 41-902 Bytom
Tel.: (32) 281 12 91
E-mail: zarz@bsm.bytom.pl

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bytomska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Wieżowce na Witczaka ocieplone. BSM nie zwalnia tempa

Ferie Last Minute zdjęcie główne do artykułu

Ferie zimowe 2023 last minute. Fajne oferty

Bytomska Spółdzielnia Mieszkaniowa

BSM stawia na wymianę i modernizację wind

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

Już 24 lutego startuje II edycja Festiwalu Restauracji Śląskich

Startuje II edycja Festiwalu Restauracji Śląskich

Business man ge1fb05249 1920

8 najczęstszych mitów na temat tworzenia stron internetowych

EC Szombierki / Piotr Grochowski

Arche zamierza wyremontować EC Szombierki w trzy lata