Bytomski zespół taneczny wywalczył I miejsce!

Ostatni weekend grudnia z pewnością należał do młodych tancerek z bytomskiego Studia Tańca Warsztat. Powód? Maszki Mini wywalczyły pierwsze miejsce na X Krapkowickich Zderzeniach Tanecznych, które odbyły się 10 grudnia br. w Krapkowicach. W tanecznym wydarzeniu udział wzięły zespoły taneczne z całej Polski, ale to Maszki Mini stanęły na najwyższym stopniu podium.

Bytomski zespół taneczny wywalczył I miejsce!

Maszki Mini zdobyły I miejsce!

Tak, to prawda! Maszki Mini w składzie: Julia Czartoryska, Małgorzata Kaczmarek, Zofia
Kowalska, Oliwia Krykiewicz, Alicja Majecka, Karolina Ploch, Julia Prymas, Julia Szeja,
Agata Szkudlarek, Maria Thum, Anna Wojnarowska, Hanna Łapuszyńska zdobyły I miejsce w kategorii pierwszy kroczek do 7 lat, podczas X Krapkowickich Zderzeń Tanecznych, które odbyły się 10 grudnia br. w Krapkowicach. Nie da się ukryć, że to ogromny sukces na koncie młodych tancerek z bytomskiego Studia Tańca Warsztat, które sumiennie zapracowały na swój sukces.

Bytomski zespół taneczny wywalczył I miejsce!

Podczas występu bytomianki zaprezentowany choreografię Dumne pawie przygotowaną przez Kalinę Dyluś. Opiekę artystyczną nad zespołem sprawowała Justyna Kłaczyńska, a przepiękne kostiumy zaprojektowała oraz wykonała Anna Lares Nam-Tata. Nie pozostaje nic innego jak pogratulować zwycięstwa i życzyć kolejnych sukcesów. Na naukę tańca nigdy nie jest za późno. Cóż, okazja nie mogła być lepsza, ponieważ Studio Tańca Warsztat od stycznia rusza z nowym naborem.

Bytomski zespół taneczny wywalczył I miejsce!

Nowy nabór już od stycznia

Bytomskie Studio Tańca Warsztat to wyjątkowe miejsce stworzone przez ludzi z miłości do tańca i ruchu. Podczas zajęć tanecznych i akrobatycznych pozytywna energia jest wszechobecna, a uczniowie mogą rozwijać swoje pasje, a także kreatywność. Osoby, które pragną rozpocząć swoją przygodę z tańcem nie mogły wybrać lepszego momentu. Okazuje się, że Warsztat od stycznia rusza z naborami do wszystkich grup. W praktyce oznacza to, że zarówno dziewczęta jak i chłopcy w wieku od 3 do 18 roku mogą spróbować swoich sił w tańcu czy na zajęciach akrobatycznych. Pierwsze zajęcia są niezobowiązujące. Niemniej, jeżeli zainteresowani wciąż się wahają, czy taniec to ich bajka, to mogą przetestować swoje możliwości podczas stacjonarnych ferii zimowych organizowanych przez Warsztat.

Roztańczone ferie zimowe? Dlaczego nie!

Ferie zimowe zbliżają się coraz większymi krokami. Nic więc dziwnego, że bytomscy rodzicie rozglądają się za ciekawymi zajęciami w mieście, które mogłyby zainteresować ich pociechy. Cóż, z pewnością warto poznać ofertę Stacjonarnych Ferii Zimowych organizowanych przez Studia Tańca Warsztat, które planowo odbędą się w terminie 23 – 27 stycznia 2023 roku. Tegoroczne zajęcia taneczne oraz akrobatyczne będą inspirowane „Akademią Pana Kleksa”. To nie koniec! Zarówno dziewczęta jak i chłopcy będą mogli wziąć udział w warsztatach teatralnych, zajęciach kreatywnych i wiele więcej. Osoby zainteresowane powinny bliżej przyjrzeć się OFERCIE Studia Tańca Warsztat. Dobra zabawa gwarantowana.

Nie czekaj i daj ponieść się muzyce. Studia Tańca Warsztat zaprasza na zajęcia!
Studio Tańca Warsztat zaprasza!
ul. Suchogórska 92 (Stolarzowice) | ul. Daleka 42 (Miechowice)
41-936 Bytom
Tel. 784 530 120
e-mail: studiotancawarsztat@gmail.com
WWW || FACEBOOK || INSTAGRAM

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Smacznie i zdrowo pod Twoje drzwi. Najlepsze diety pudełkowe. Sprawdź te oferty

Smacznie i zdrowo pod Twoje drzwi. Najlepsze diety pudełkowe

Ferie Last Minute zdjęcie główne do artykułu

Ferie zimowe 2023 last minute. Fajne oferty

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

Ks obnizki 1920x1080

KŚ – zniżki na bilety elektroniczne i z biletomatów!

Dym w kanałach w obronie przed podtopieniami

Dym w kanałach w obronie przed podtopieniami

Zdjęcie główne

Opolszczyzna – region, który zachwycił niejednego turystę

Partner 2000 zdjęcie główne 2 22 07 2022

Jak zadbać o firmową drukarkę w wakacje?