Bytomskie Crazy Kids ma już 14 lat!

Już od 14 lat Wolontariusze Stowarzyszenia Nowe Pokolenie podczas zajęć Crazy Kids przynoszą bytomskim dzieciom wiele radości i jednocześnie uczą ich, jak być dobrym człowiekiem. Pokazują według jakich zasad warto żyć, aby dzieci mogły przejść przez życie zwycięsko. Jak więc wyglądają spotkania Crazy Kids i gdzie są organizowane? Szczegóły poniżej.

Crazy Kids – spotkania, które przynoszą sporo frajdy

Crazy Kids to bezpłatne zajęcia organizowane przez Stowarzyszenie Nowe Pokolenie na bytomskim Rynku. Zajęcia zostały stworzone z myślą o młodszych mieszkańcach miasta – dzieciach w wieku 7 do 12 lat. Co dzieci robią podczas spotkań Crazy Kids? Przede wszystkim dobrze się bawią! Crazy Kids to spotkania przepełnione:

  • zaskakującymi grami,
  • muzyką,
  • zabawami,
  • a także dobrym nauczaniem.

Tam, gdzie gry, tam i nagrody! Oprócz nagród w grach, zawsze na koniec każdego spotkania jest losowana główna nagroda. Trzeba przyznać, że główne nagrody są bardzo zróżnicowane. Pewnego razu była to maskotka ogromnych rozmiarów, a raz wizyta u profesjonalnego fryzjera. Pojawił się nawet rower. Podczas ostatniej edycji Crazy Kids nagrodę wygrała dziewczynka, to była wycieczka do Funzeum. Tak się złożyło, że pojechała także jej siostra i cała jej rodzina. Naturalnie nasuwa się pytanie, kiedy zaplanowano najbliższe spotkanie?

bytomski crazy kids

Crazy Kids – najbliższe spotkanie w październiku!

Zgadza się, najbliższe spotkanie odbędzie się już 8 października br. Jedno jest pewne, tego dnia na bytomskim Rynku o godzinie 16:00 znów zrobi się wesoło i kolorowo. Dziecięcy zespół zatańczy Baby Shark. Stowarzyszenie Nowe Pokolenie serdecznie zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat do udziału w zabawie. Na każdego uczestnika będzie czekać Fruit-tella Rainbow. Stowarzyszenie planuje rozdawać zabawki i dziecięce ubrania. Plotki głoszą, że pojawią się również „Świeżaki”. Zwieńczeniem imprezy pod chmurką będzie uroczyste losowanie nagrody głównej.

Dzieci są najważniejsze

Liderzy Nowego Pokolenia już od samego początku istnienia, traktowali spotkania Crazy Kids priorytetowo. W ten niezwykły projekt, zaangażowali wiele energii, finansów, a także prywatnego czasu. Pomimo wielu trudności nigdy nie zwątpili w to, co robią, w inwestowanie w dzieci i ich przyszłość. W tym roku mija 14 lat od pierwszego spotkania Crazy Kids w Bytomiu, co z pewnością jest ogromną motywacją do kolejnych działań Stowarzyszenia.

Teraz, wiele osób wspiera Nowe Pokolenie na różne sposoby - finansowo, modlitwą, miłym słowem, pochwałą, poradą prawniczą lub doświadczeniem. Coraz więcej bytomian dołącza do drużyny Crazy Angels (tworzoną przez wolontariuszy w wieku od 12 lat i osoby dorosłe), a wprowadzanie dzieci w dobre, dorosłe życie przynosi im wiele satysfakcji. Rodzice, którzy pragną zapisać swoje pociechy na zajęcia, mogą to zrobić bezpośrednio przez FORMULARZ.

bytomskie crazy kids

Nowe Pokolenie – czym jeszcze się zajmują?

Nowe Pokolenie, oprócz spotkań Crazy Kids prowadzi również bezpłatne zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat, jak na przykład:

  • Crazy Kids Worship (dziecięcy zespół wokalno-taneczny),
  • Dziecięcy Klub Wideo (oglądanie filmów przy coli i popcornie, gry i nagrody),
  • Drama Kids (pantomima dla dzieci),
  • Wakacyjne Wędrówki (piesze wycieczki do ciekawych, przyrodniczych miejsc w Bytomiu),
  • zajęcia plastyczne.

Pełną ofertę można sprawdzić TUTAJ.

Nowe Pokolenie nie zapomina również o młodzieży, która może brać udział w spotkaniach z poczęstunkiem, grami i nagrodami (TIA), a także Młodzieżowym Klubie Wideo. Zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób, gdzie stawia się na dobre relacje.

Crazy Kids – spotkania, które przynoszą sporo frajdy najmłodszym mieszkańcom Bytomia
Nowe Pokolenie zaprasza!
ul. Wrocławska 76/2
41-902 Bytom
E-mail: biuro@nowepokolenie.org.pl
Tel.: 507 237 007
FACEBOOK

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon