Bytomskie Targi Pracy już niebawem!

Już 19 maja 2022 roku do bytomskiej Agory powrócą Targi Pracy i to po dwuletniej przerwie. Z pewnością to dobra wiadomość dla tych mieszkańców miasta, którzy od dłuższego czasu poszukują zatrudnienia. Do tegorocznej edycji zgłosiło się blisko 70 pracodawców, oferujących miejsca pracy w różnych gałęziach przemysłu. Szczegóły poniżej.

Bytomskie Targi Pracy powracają!

Zgadza się, Targi Pracy organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu, powracają po dwuletniej przerwie. Niestety, bytomski PUP nie mógł zorganizować imprezy w poprzednich latach ze względu na trwającą pandemię i towarzyszące jej obostrzenia. Na całe szczęście, sytuacja się zmieniła i w tym roku PUP powraca z kolejną edycją. Warto podkreślić, że poprzednie imprezy cieszyły się sporym zainteresowaniem pośród bezrobotnych oraz samych przedsiębiorstw oferujących zatrudnienie. Tegoroczne Targi Pracy odbędą się 19 maja br. (tj. czwartek), od 10:00 do godziny 12:00 w Agorze Bytom (poziom 3). Udział w wydarzeniu potwierdziły:

  • Agencje Pracy,
  • Młodzieżowe Biura Pracy,
  • Powiatowe Urzędy Pracy z ościennych miast,
  • Jednostki szkoleniowe,

a także przedsiębiorstwa i pracodawcy, oferujący zatrudnienie w Bytomiu jak i sąsiednich miastach. Na Targach pojawi się blisko 70 pracodawców, z setkami ofert pracy. Nie da się ukryć, że to ogromna szansa dla uczestników, którzy oprócz potencjalnego zatrudnienia, mogą planować i rozwijać swoje kariery zawodowe. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystąpienie Prezydenta Miasta – Mariusza Wołosza. Dodatkowo władze Powiatowego Urzędu Pracy w Bytomiu planują krótkie wystąpienie, w którym podsumują działania PUP-u w ostatnich latach oraz przedstawią możliwości wsparcia środkami UE w obecnej perspektywie finansowej. O czym nie mogą zapomnieć uczestnicy Targów? Oczywiście o własnym CV!

Spotkanie z przedsiębiorcami

Targi Pracy to tylko jedno z wydarzeń, zaplanowanych 19 maja br. W trakcie Targów, Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu zaplanował spotkanie z przedsiębiorcami – „Wyzwania bytomskiego rynku pracy – potrzeby, możliwości, szanse, zagrożenia”. Spotkanie w nieco mniejszym gronie to doskonała okazja, aby podsumować działania Powiatowego Urzędu Pracy, zwłaszcza realizowane programy regionalne czy projekty unijne. Z pewnością wydarzeniu towarzyszyć będą ciekawe dyskusje dotyczące przyszłości bytomskiego rynku pracy.

Nie przegap! Targi Pracy już 19 maja 2022 r. w Agorze Bytom.
Targi Pracy w Agorze Bytom
19 maja, godz. 10.00 – 12.00
Plac Tadeusza Kościuszki 1
41-902 Bytom
Poziom 3

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon