Carbo-Koks Polonia Bytom

Nowa nazwa, nowy skład, nowa hala. Carbo-Koks Polonia Bytom - pod taką nazwą będą występować w sezonie 2013/2014 bytomscy tenisiści stołowi.

Bytomski2 skarba tensi stolowy

skarba-tensi-stolowyTo nie jedyna zmiana. Już niebawem kibice będą mogli zobaczyć nowych zawodników: Jakuba Kosowskiego, Tomasa Konecnego, Radka Mrkvicke i Michała Balcerzaka.

Podopieczni Michała Napierały zmienili także miejsce rozgrywania spotkań w superlidze. Od nowego sezonu nasi zagrają w Hali na Skarpie przy Frycza-Modrzewskiego.

Z zespołem pożegnali się dotychczasowi gracze: Jiri Vrablik, Martin Pavlica i Jarosław Tomicki. Jak mówi Michał Napierała, podstawową trójkę będą tworzyć: Kosowski, Konecny i Mrkvicka. Dołączą do nich: utalentowany Michał Balcerzak i grający trener - Grzegorz Iwaniuk.

Tę drużynę stać na awans do play-off, a nawet medal. Chcemy powtórzyć sukces z 2012 roku, kiedy zdobyliśmy brązowe medale - mówi Napierała. Liga będzie bardzo wyrównana, jest kilka zespołów, które powalczą o play-off. Wierzę jednak, że Polonia będzie wśród nich - dodaje trener.

Początek rozgrywek superligi 3 września. Runda jesienna zakończy się 17 grudnia.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Przegrana w dobrym stylu

Piłkarze bez punktów

Niebiesko-czerwoni i zieloni przegrali

Polonia Bytom – Comarch Cracovia 2:4

Bytomski2 pilka

Przegrana i zwycięstwo

Bytomski2 pilka

Sześć punktów dla bytomskich klubów

Bytomski2 1370775256

Wysoka przegrana - Polonia Bytom spada do II...