"Choinki pod choinkę" od RMF FM. Świąteczny konwój odwiedzi Bytom już 18 grudnia

Świąteczny konwój radia RMF FM po raz kolejny odwiedzi Bytom. Tym razem "Choinki pod choinkę" będą rozdawane w niedzielę, 18 grudnia. Uczestnicy wydarzenia otrzymają pierniczki, a także świąteczne upominki. Na imprezie pojawi się Piotr Kupicha z zespołem FEEL.

W tym roku w ramach akcji "Choinka pod choinkę", która jest organizowana przez RMF FM, rozgłośnia odwiedzi 14 miast. Wydarzenie rozpoczęło się w poniedziałek, 12 grudnia i będzie trwało 7 dni. Jednym z miast objętych akcją będzie Bytom.

Setki choinek od RMF FM

W niedzielę, 18 grudnia od godziny 9:00 na bytomskim rynku będzie można otrzymać świąteczne drzewko. Oprócz tego uczestnikom wydarzenia rozdane zostaną pierniczki, bombki oraz upominki. W Bytomiu akcja rozdawania choinek zakończy się o godzinie 10:30.

Goście wydarzenia będą mieli również okazję wziąć udział w świątecznym karaoke. Tego dnia w Bytomiu w ramach trasy wystąpi również Piotr Kupicha, wokalista zespołu FEEL. - Pierwszym wielkim hitem grupy był utwór „A gdy jest już ciemno”, który zapewnił zespołowi Bursztynowego Słowika oraz Słowika Publiczności podczas Sopot Festival. Muzycy otrzymali też Fryderyka w kategorii Nowa Twarz Fonografii. W tym roku grupa wydała kolejny album studyjny – „Feel 5” - wyjaśnia rozgłośnia.

Tego samego dnia w Krakowie o godzinie 14:00 odbędzie się wielki finał trasy „Choinki pod choinkę”. Na Placu Szczepańskim 18 grudnia wystąpią: Cleo oraz Viki Gabor.

Kolejna edycja świątecznej akcji

Przypomnijmy, że wydarzenie "Choinki pod choinkę" organizowane jest co roku od 2000 roku. W minionych edycjach świąteczny konwój odwiedził m.in.: Katowice, Gliwice oraz Częstochowę. Co roku rozgłośnia przygotowuje blisko 20 tysięcy świerków wyhodowanych w plantacjach.

Wydarzeniom co roku towarzyszy oprawa kulturalna. W 2021 roku podczas świątecznej akcji wystąpili: Margaret, Dawid Kwiatkowski, Michał Szczygieł, Marta Gałuszewska, Bryska, Enej, Three of Us, Viki Gabor oraz Piotr Kupicha z zespołem Feel.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon