Czas napisać kolejną piękną historię

Hokeistki Polonii Bytom już w sobotę mogą zdobyć mistrzostwo Polski po raz jedenasty w historii. Potrzebują jednak wsparcia kibiców, a klub wyszedł im naprzeciw i wpuści wszystkich za darmo.

Fot. poloniabytom.com.pl/Krzysztof Kadis
Obraz 921

Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów może być świadkiem pierwszego wielkiego sukcesu. Ostatnie medale bytomscy hokeiści i hokeistki zawieszali na szyjach jeszcze w starej "Stodole". Najwyższa więc pora, aby zacząć pisać nową, piękną historię tej dyscypliny w naszym mieście.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to tak się stanie już w sobotę 18 marca. Bytomskie hokeistki są już w finale Polskiej Ligi Hokeja Kobiet. Mało tego, one już wykonały pierwszy krok i przed tygodniem wygrały na wyjeździe ze Stoczniowcem Gdańsk 5:2.

Podopiecznym Andrzeja Secemskiego do świętowania tytułu pozostało wygrać jeszcze jedno spotkanie. Dlatego w klubie jest wielka mobilizacja. Hokeistki od kilku dni zapraszają kibiców na mecz, a każdy fan będzie mieć darmowy wstęp na sobotnie spotkanie.

Polonia Bytom to najbardziej utytułowany klub w polskim hokeju kobiet. Niebiesko-czerwone do tej pory dziesięć razy zdobywały mistrzostwo Polski, a obecnie tytuł dzierżą od sześciu sezonów.

Mecz Polonia Bytom - Stoczniowiec Gdańsk rozpocznie się w sobotę 19 marca o godzinie 20.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon