Dieta pudełkowa, która zmieniła moje życie

Życie w ciągłym biegu i brak czasu na to, aby dobrze się o siebie zatroszczyć. Tak w dużym skrócie można byłoby określić mój dotychczasowy sposób odżywiania się, który praktykowałam od lat. Jadłam byle co bardzo często zapominając o zrobieniu zakupów- wieczorem czekała na mnie jedynie pusta lodówka i restauracje fast food. Aż w końcu przyszedł taki moment, kiedy moje samopoczucie znacznie się pogorszyło. Już nie miałam dobrych wyników badań, brakowało mi energii i zaczęłam delikatnie przybierać na wadze. A zawsze wydawało mi się, że moje dobre geny nigdy nie pozwolą mi przytyć.

Catering dietetyczny dieta pudelkowa 8 64fe37baacc7e

Bez wątpienia- to był właśnie odpowiedni moment na to, aby zająć się swoją dietą. Tylko jak, skoro przez lata zaniedbywałam swój sposób żywienia i nawet nie wiem od czego zacząć, a czasu wcale nie mam więcej niż kiedyś? Odpowiednim rozwiązaniem dla mnie okazał się catering dietetyczny i jestem przekonana, że dla wielu osób będących w podobnej sytuacji co ja takie rozwiązanie również okazałoby się dobre. Z pewnością jest to rozwiązanie warte przetestowania.

Nie musisz się odchudzać, aby korzystać z diety pudełkowej

Bardzo często utożsamiamy korzystanie z odpowiedniej diety z tym, że ktoś jest na diecie bo chce schudnąć. Niekoniecznie tak jest i nie trzeba się odchudzać, aby zamówić fit catering, korzystać z niego i dokonać w swoim życiu wielu pozytywnych zmian. Diety sa zróżnicowane- odpowiednie dla wegetarian, vegan, osób z nietolerancjami pokarmowymi czy dla sportowców. W moim przypadku redukcja wagi nie była na pierwszym miejscu- u mnie priorytetem było to, aby naprawić swoją relację z jedzeniem, nauczyć się jeść zdrowiej i aby poprzez dietę poprawić swoje samopoczucie. Dlatego też w momencie, kiedy zdecydowałam, że od teraz będzie mi wszędzie towarzyszyć tania dieta pudełkowa Bytom - wybrałam standardowy wariant diety, w którym jest miejsce nawet na smaczne ciastko. Uważam, że w moim przypadku skrajne rozwiązania sprawiłyby, że nie umiałabym się przyzwyczaić do nowej diety, a mi chodziło o zmianę mojego życia na lepsze- chodziło mi o coś, co zadziała i będzie odpowiednie właśnie dla mnie. Coś, co pomoże mi wprowadzić u siebie dobre nawyki żywieniowe, których nigdy nie miałam. Zamówiłam więc na początku fit catering ze strony TIM Catering na próbę na jeden miesiąc. W ramach diety miałam zaplanowanych 5 posiłków dziennie, zaczęłam więc planować regularne posiłki, które szybko sprawiły, że przestałam odczuwać nagłe napady głodu. Zanim jeszcze zamówiłam dietę musiałam oszacować swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Diety są bowiem dostępne w szerokim zakresie kaloryczności od 1200 do 3000 kcal. A mi nie zależało ani na zbytniej utracie wagi ani na tym, aby nagle zacząć zwiększać swoją masę.

Dieta, która naprawdę jest smaczna

Niektórym wydaje się, że wszystko, co "zdrowe" musi być nudne i niesmaczne, a wszystko, co teoretycznie zakazane i niezdrowe jest pyszne. Dieta pudełkowa pozwoliła mi przekonać się o tym, że tak nie jest! Sama nie umiem zbyt dobrze gotować, a ze względu na pracę nigdy nie miałam okazji się nauczyć. Nie wiem więc w jaki sposób tworzyć smaczne dania, co do siebie pasuje i które produkty są w szczególności warte uwagi. Fit catering bardzo szybko sprawił, że pokochałam zdrowe jedzenie! Posiłki są bardzo zróżnicowane, ciekawe, pysznie wyglądają i pobudzają apetyt. Postanowiłam sobie, że będę otwarta na nowości i będę próbować wszystkiego- w efekcie bardzo szybko powiększyłam listę produktów absolutnie ulubionych, których chciałabym w przyszłości w swojej diecie więcej. Wydaje mi się, że gdybym chciała zrezygnować z diety pudełkowej- miałabym już znacznie większą świadomość tego, w jaki sposób kształtować swój jadłospis. Jednakże, ze względu na prowadzony przede mnie styl życia- dieta pudełkowa to dla mnie najlepsze rozwiązanie. Zawsze świeże i pyszne posiłki są mi na czas dostarczane pod wskazany adres.

Co jeszcze możesz zyskać korzystając z cateringu dietetycznego?

Z pewnością warto zwrócić uwagę na to, że catering dietetyczny pozwala na bardzo dużą oszczędność czasu. Przy wariancie, w którym korzystamy z 5 posiłków dziennie- praktycznie nie ma konieczności regularnego wychodzenia na zakupy. W momencie, kiedy mogłam odpuścić sobie ten obowiązek- zyskałam sporo czasu. Dodatkowo, oszczędność czasu jest też zauważalna poprzez to, że nie musimy przygotowywać jadłospisów, gotować obiadów czy organizować śniadaniówki na długie godziny spędzane w pracy. Jednocześnie, fit catering daje nam pewność, że odżywiamy się zdrowo, że nasza dieta jest zbilansowana i że jest w niej dokładnie wszystko to, co potrzebne.

Czemu więc nie spróbować? Jeśli tylko jesteś w sytuacji podobnej do tej, w której byłam ja- catering dietetyczny może zmienić w Twoim życiu bardzo wiele na lepsze. Jeśli ważne jest dla Ciebie zdrowie, dobre samopoczucie, szczupła sylwetka i nie jest Ci obojętne, czy przypadkiem na co dzień nie żywisz się śmieciami- fit catering pomoże Ci zadbać o to, co ważne. A zaoszczędzony czas zawsze można dobrze spożytkować, na przykład na aktywność fizyczną, na którą wcześniej w ogóle nie miałam wolnej chwili.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon