Dlaczego odpowiedni rozmiar prezerwatyw jest istotny?

Prezerwatywy są jedną z powszechnie stosowanym metod antykoncepcji, na którą decyduje się mnóstwo par. W trakcie jej zakupu warto skupić się nie tylko na jej grubości, wypustkach, czy nawilżeniu, ale również na doborze właściwego rozmiaru. Dlaczego odpowiedni rozmiar prezerwatyw jest istotny?

Wibrator erotyczny

Jak dobrać odpowiednie prezerwatywy? Cenne wskazówki

Dobór prawidłowego rozmiaru prezerwatywy ma ogromne znaczenie dla spełnienia jej kluczowych funkcji, czyli antykoncepcji oraz ochronie przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Zbyt ciasna prezerwatywa stwarza ryzyko pęknięcia podczas stosunku, natomiast zbyt luźna może się zsunąć. Idealnie dobrana osłona dobrze przylega do członka we wzwodzie, nie uciska go ani się z niego nie zsuwa.

Standardowa długość prezerwatywy wynosi około 18 cm oraz od 52 do 56 mm średnicy, a producenci dopasowali rozmiar uważany za uniwersalny do średniego obwodu europejskiego, wynoszący 11,5 cm. Jednak warto mieć na uwadze, że są to jedynie uśrednione wartości, a każdy członek ma inną budowę, dlatego należy indywidualnie dopasować do niego rozmiar kondoma.

Dodatkowe wskazówki na temat tego, jak dobrać odpowiednie prezerwatywy znajdują się na stronie https://www.zdrowozmiksowani.pl/jak-dobrac-rozmiar-prezerwatywy/. Zawarte w artykule informacje pomogą w podjęciu optymalnej decyzji dotyczącej wyboru rozmiaru kondoma.

Jak zwiększyć doznania podczas seksu?

Wybór dobrej jakości prezerwatywy z wypustkami przyczynia się do zwiększenia doznać seksualnych, dlatego coraz więcej osób decyduje się na taką opcję. Wypustki znajdujące się nieco bliżej zakończenia kondoma służą do dodatkowej stymulacji obszarów znajdujących się w głębi pochwy. Natomiast ulokowane bliżej prążki mogą skutecznie pobudzać rejony ujścia pochwy oraz łechtaczkę.

Dobrym pomysłem na zadbanie o lepsze wrażenia w trakcie współżycia, jest inwestycja w wibrator erotyczny. Urządzenie może mieć niebagatelny wpływ na poprawę satysfakcji z życia seksualnego, fantastycznie je urozmaicając.

Dzięki dobrej jakości wibratorowi erotycznemu można w lepszym stopniu poznać swoje ciało i nauczyć się odczuwania przyjemności. To wspaniałe rozwiązanie, z którego korzysta zarówno wiele par, jak i singli.

Jak zmierzyć penisa? Praktyczne porady

Penisa powinno się mierzyć w pełnym wzwodzie, w pozycji stojącej. Ważne, aby zadbać o optymalne warunki, w których dokonane pomiary nie będą nieprawidłowe w wyniku oddziałującej na członka temperatury. Obwód warto zmierzyć w najszerszej części bądź zmierzyć penisa u podstawy, zaraz pod żołędzią oraz między tymi punktami, a w następnym kroku podsumować wynik i podzielić go na trzy.

W celu uzyskania najbardziej wiarygodnego wyniku pomiarowego czynność warto wykonać przy zastosowaniu miary krawieckiej. Należy umieścić ją od strony grzbietowej penisa w miejscu jego podstawy, aby zmierzyć aż do końca żołędzi. Dzięki tak starannym pomiarom zyskamy pewność co do rozmiaru prezerwatywy, dzięki czemu jej zakup stanie się łatwiejszy.

Gdzie kupować prezerwatywy? Sklep z gadżetami erotycznymi

Na rynku prezerwatywy dostępne są wielu miejscach, jednak ich zakupu warto dokonać w profesjonalnych sklepach z akcesoriami erotycznymi. Dzięki temu zyskasz pewność inwestycji w dobrej jakości kondomy, wśród których znajdziesz różnorodne produkty pochodzące od znanych i zaufanych producentów.

W sklepie z gadżetami erotycznymi można zaopatrzyć się w kondomy z dodatkowymi wypustkami czy prążkami, które polepszą doznania seksualne.

Dlaczego odpowiedni rozmiar prezerwatyw jest istotny? Podsumowanie

Dobór właściwego rozmiaru prezerwatywy jest niezwykle ważny, ponieważ źle dopasowany kondom może się zsunąć lub pęknąć podczas współżycia. W wyniku tego przestaje on pełnić swoje podstawowe funkcje, a mianowicie zabezpieczenie przed przenoszeniem chorób drogą płciową oraz ochronę przed zajściem w ciążę.

Przed zakupem prezerwatywy należy dokładnie zmierzyć członka, co pozwoli na znalezienie adekwatnego do jego rozmiaru kondoma. Pomiarów można dokonać przy użyciu miary krawieckiej, co da optymalne wyniki.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon